Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Par autobusu kustību Lieldienu brīvdienās

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka Lieldienu brīvdienās sabiedriskā transporta kustībā gaidāmas izmaiņas.

Pilsētas sabiedriskais transports 30. un 31. martā kursēs pēc sestdienas kustības grafika, bet 1. un 2. aprīlī pēc svētdienas kustības grafika.

Atgādinām, ka, sākot no 1.aprīļa, tiek atjaunoti arī sezonālie reisi uz Akmeņdzirām (tiek atcelts ziemas reiss), Kurzemi, Briežu dārzu un laivu bāzi Staldzenē.

Sīkāku infirmāciju par autobusu kustības laikiem meklējiet autobusu pieturās.

Izmaiņas gaidāmas arī starppilsētu maršrutos. Lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, aicinām pasžierus pievērst uzmanību datumiem. Sīkāka informācija par izmaiņām starppilsētu maršrutos varat uzzināt autoostā vai www. 1188.lv

Lasīt tālāk...
 

Mums šodien dzimšanas diena!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 14 marts 2018 09:31
 

Esi uzmanīgs - seko līdzi izmaiņām!

Atgādinām, ka no 2018. gada 12. februāra Ventspils pilsētas autobusu maršrutos gaidāmas izmaiņas: jauna maršruta atklāšana, atsevišķu reisu slēgšana, izmaiņas autobusu kursēšanas laikos, kustības ceļos, kā arī maršrutu nosaukumos un numuros. Aicinām pasažierus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izmaiņām. Vispārīga informācija ir izvietota autobusu pieturās, bet bezmaksas autobusu sarakstus var saņemt autoostas kasēs.

Autobusu kustības sarakstu lasiet tālāk!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 februāris 2018 15:54 Lasīt tālāk...
 

Uzmanību – bērns sabiedriskajā transportā!

Laiku pa laikam masu informācijas līdzekļos parādās satraucošas ziņas par bērniem, kas vieni pārvietojas sabiedriskajā transportā, apmaldās vai ir aizbraukuši nepareizajā virzienā, un pasažieru, kā arī sabiedriskā transporta vadītāju vienaldzīgo attieksmi šādās situācijās. Kā tad īsti jārīkojas sabiedriskā transporta vadītājam, kāda ir vecāku atbildība un kādas braukšanas maksas atlaides bērniem noteikusi valsts, skaidro Valsts SIA “Autotransporta direkcija”.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 februāris 2018 15:06 Lasīt tālāk...
 

Pasažierus sagaida izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanā

No 2018. gada 12. februāra pasažieriem jārēķinās, ka Ventspils pilsētas autobusu maršrutos gaidāmas izmaiņas autobusu kursēšanas laikos, kustības ceļos, kā arī maršrutu nosaukumos un numuros.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 31 janvāris 2018 17:12 Lasīt tālāk...
 


2 lapa no 56

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons