Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Ceļu satiksmes noteikumu tests - viens no vērtēšanas kritērijiem

No malas raugoties, daudziem varbūt šķiet nesaprotami, kāpēc profesionālam šoferim, autobusu vadītājam, kurš gadu desmitiem pārvadā pasažierus, būtu jāpierāda, ka viņš zina ceļu satiksmes noteikumus. Patiesībā mēs visi labi saprotam, ka tas, ko ikdienā darām, nereti kļūst par rutīnu un tiek darīts automātiski, reizēm pat nedomājot, vai tas ir pareizi. Kuri ir 2018.gada labākie teorijas testā - lasi tālāk!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 novembris 2018 17:30 Lasīt tālāk...
 

Nedēļas nogalē būs ērtāk nokļūt līdz Meža kapiem

Nedēļas nogalē, 24. un 25.novembrī - Mirušo piemiņas dienā, pasažieriem būs ērtāk nokļūt līdz Meža kapiem; nākamnedēļ sabiedriskajam transportam atvērs Kuldīgas ielu.


Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 22 novembris 2018 14:09 Lasīt tālāk...
 

Veselīga konkurence – motivācija uzlabot savas profesionālās prasmes

Sagaidot Latvijas simtgadi un par godu aizvadītajai Autotransporta darbinieku dienai, ko parasti atzīmē oktobra beigās, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” godināja labākos autobusu vadītājus – Profesionālās meistarības konkursa uzvarētājus, ilggadējos konkursa organizatorus, kā arī citus uzņēmuma darbiniekus, kuru darbs veicinājis uzņēmuma izaugsmi.

Labāko darbinieku sumināšana uzņēmumā ir tradicionāla un dažādās nominācijās tiek organizēta jau daudzus gadus. Uzņēmumam ir pat savs Miljonāru klubiņš, kurā uzņem tos autobusu vadītājus, kas “Ventspils reisā” nobraukuši miljons kilometru, taču gada notikums Nr.1 ir autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa laureātu apbalvošana.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 novembris 2018 16:25 Lasīt tālāk...
 

Valsts svētku laikā gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Svētku brīvdienās no 17. līdz 19. novembrim, gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā gan Ventspils pilsētas, gan starppilsētu maršrutos. Aicinām pievērst uzmanību, ka Ventspils pilsētas maršrutos 18. novembrī laikā no plkst. 19:30 līdz 20:30 paredzama būtiska sabiedriskā transporta kavēšanās.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 novembris 2018 17:17 Lasīt tālāk...
 

Godinās labākos autobusu vadītājus

Sagaidot Latvijas simtgadi un par godu aizvadītajai Autotransporta darbinieku dienai, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” godinās labākos autobusu vadītājus – Profesionālās meistarības konkursa uzvarētājus un ilggadējos konkursa organizatorus.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 novembris 2018 16:14 Lasīt tālāk...
 


2 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons