Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Nedēļas nogalē plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka 1.maijā plānotas izmaiņas gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutu autobusu kustībā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 25 aprīlis 2017 07:50 Lasīt tālāk...
 

Vides aizsardzība kā viena no uzņēmuma prioritātēm

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir uzņēmums, kam rūpes par vides jomu ir viena no prioritātēm, tāpēc katru gadu tiek formulēti vides mērķi, kuru izpildei tiek rūpīgi sekots, veicot vides monitoringu un ieviešot nepieciešamos uzlabojumus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 19 aprīlis 2017 12:49 Lasīt tālāk...
 

Ginesa rekordā arī mūsu ieguldījums

Aizvadītās nedēļas nogalē Ventspils un arī visas Latvijas vēsturi bagātināja jauns rekords. Visi kopā mēs labojām 2014. gada 9. novembrī Apvienotajā Karalistē uzstādīto Ginesa rekordu, kad 15 minūšu laikā 4250 sīpolpuķes vienlaikus iestādīja 850 cilvēku.

Janais Ginesa pasaules rekords – “Visvairāk cilvēku vienlaikus stāda sīpolpuķes” sasniegts 6 minūtēs 28 sekundēs un 44 sekundes simtdaļās, kuru laikā 1293 dalībnieki iestādīja 7756 sīpolpuķu cerus.

Arī mūsu uzņēmuma darbinieki pielika savu roku, lai rekords tiktu uzstādīts. Interesentu bija tik daudz, ka tika izveidotas pat divas komandas.

Paldies visiem par atsaucību!

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 12 aprīlis 2017 07:58 Lasīt tālāk...
 

Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Lieldienu brīvdienās

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka Lieldienu brīvdienās paredzētas nelielas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

14. un 15. aprīlī pilsētas maršrutu autobusi kursēs pēc sestdienas grafika;

16. un 17. aprīlī pilsētas maršrutu autobusi kursēs pēc svētdienas grafika.

Starppilsētu maršrutos paredzētas šādas izmaiņas:

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 aprīlis 2017 15:44 Lasīt tālāk...
 

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” - jau piekto gadu pēc kārtas atzīts Drošāko pasažieru pārvadātāju Latvijā

"Gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks" ir stāsts par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka viņiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība, “ tā par šīs balva būtību stāsta Kristaps Liecinieks, BALTA Transporta produktu un risku parakstīšanas pārvaldes vadītājs un konkursa žūrijas pārstāvis. Konkursa žūrija vienprātīgi atzina, ka šogad konkurence bijusi liela, un tas apliecina, ka konkurss ir nepieciešams un motivējošs un ka kopēja satiksmes drošība ir viena no prioritātēm.

Pirmo reizi konkursa dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās - pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Nosakot balvas ieguvējus, tika vērtēta uzņēmuma iesaiste risku vadībā, cilvēkresursu vadība, uzņēmuma politika un rīcība attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī tika analizēti autoparku raksturojošie parametri un tehniskais nodrošinājumus, un atkarībā no rezultātiem, uzņēmumiem tika piešķirta bronzas, sudraba vai zelta kategorija, kā arī noteikts pats labākais uzņēmums, kam piešķīra Grand Prix.

Pašvaldības SIA Ventspils reiss konkursā piedalās kopš tā pirmsākumiem. Jau pirmajā gadā tika izcīnīts tituls Drošākais pasažieru pārvadātājs 2012, un to izdevies  saglabāt visus piecus gadus. Tādējādi uzņēmums pierādījis savu konkurētspēju, kā arī to, ka ir motivēts katru gadu vēlreiz pārliecināties, vai pietiekama uzmanība tiek pievērsta dažādu ar autoparka pārvaldīšanu saistītu risku izvērtēšanai un novēršanai. Pasažieru pārvadātāju grupā kopumā balvu saņēma 5 uzņēmumi - diviem tika piešķirta bronzas un sudraba, bet trim pārvadātājiem - Ventspils reisam, Nordekai un Talsu autotransportam – zelta kategorija. Tie ir nopietni konkurenti, par kuru panākumiem ir gandarījums, jo šie uzņēmumi daudz ko ir mācījušies tieši no Ventspils reisa. Neskatoties uz sīvo konkurenci, Grand Prix jeb galveno balvu šajā kategorijā uzcīnīja tieši Ventspils reiss.

Pirms apbalvošanas pasākuma, interesentiem tika organizēts seminārs “Drošs uzņēmuma autoparks: vide, tehnoloģijas un pieredze”, kurā kapitālsabiedrības pieredzi šajās jomā prezentēja Ventspils reiss Personāldaļas un integrētās vadības sistēmas vadītāja Ginta Rassa.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 06 aprīlis 2017 14:03 Lasīt tālāk...
 


10 lapa no 53

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons