Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Jūras svētkos - izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

No 13. līdz 15. jūlijam, Jūras svētku laikā, satiksmei būs slēgta Ostas ielas promenāde, tāpēc gaidāmas izmaiņas tajos sabiedriskā transporta maršrutos, kuru kustības ceļš iet pa šo ielu – Nr.24 un Nr.4A. Informācija par izmaiņām izvietota autobusu pieturās, kā arī to varat izlasīt raksta turpinājumā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 jūlijs 2018 15:33 Lasīt tālāk...
 

Izcili aizvadīts vadības sistēmas audits

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” sekmīgi aizvadījis integrētās vadības sistēmas kārtējo auditu, tā apliecinot savas darbības atbilstību 4 starptautiski atzītiem standartiem un vēlreiz izvērtējot savu atbildību pret pasažieriem, darbiniekiem, sabiedrību un vidi.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 jūlijs 2018 09:24 Lasīt tālāk...
 

UZMANĪBU - 9.JŪLIJS!

Atgādinām - pirmdiena, 9.jūlijs, šogad ir brīvdiena, tāpēc sabiedriskais transports Ventspils pilsētas maršrutos kursēs kā sestdienā.

Informāciju par autobusu kustības laikiem meklējiet pieturās.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 jūlijs 2018 15:27 Lasīt tālāk...
 

Tiks atjaunota kustība Sarkanmuižas dambī

SIA "Ostas celtnieks" informē, ka no 11.jūlija satiksmei tiks atvērts Sarkanmuižas dambis, un sabiedriskais transports varēs kursēt pa ierasto kustības ceļu. Līdz ar to vairs netiks apkalpota pagaidu autobusu pietura Brīvības ielā. Pieturā "Vidumupīte" turpmāk apstāsies tikai tie maršrutu autobusi, kuru kustības ceļš ved pa Lielo prospektu.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 jūlijs 2018 16:08 Lasīt tālāk...
 

Robežu ielā turpinās remonts

Turpinās Robežu ielas remonts. Šorīt esam saņēmuši informāciju no SIA VIA par to, ka no rītdienas, 3.jūlijā, pagaidu autobusu pietura "Rotas iela" virzienā uz pilsētu tiks pārvietota tuvāk veikalam TOP. Informācija par to tikko izvietota arī minētajā pieturā.
No ceturtdienas, 5.jūlija, uz laiku (aptuveni mēnesi) tiks slēgta autobusu pietura "Lāču iela" virzienā uz pilsētu. Pagaidu pietura tiks izveidota aptuveni pēc 100 m pilsētas virzienā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 jūlijs 2018 15:32 Lasīt tālāk...
 


10 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons