Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Tiek atjaunoti sezonālie reisi

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka pakāpeniski tiek atsākta sezonālo reisu un maršrutu apkalpošana

No 15. marta pakāpeniski un atbilstoši iepriekš apstiprinātam kustības grafikam, tiek atsākta sezonālo reisu un maršrutu apkalpošana. Kā pirmais tiek atjaunots sezonāls reiss maršrutā Nr.6 līdz jaunajiem Meža kapiem. Autobusa kustības laiks nemainās, un ir tāds pats kā iepriekš – virzienā uz Meža kapiem autobusa kursēšanas laiki ir šādi:

Viesnīca „Vilnis”

Centrs

10.20 (6 – 7)

10.35 (6 – 7)

10.40 (6 – 7)

10.55 (1 – 7)

11.25 (1 – 7)

11.40 (1 – 7)

16.30 (1 – 7)

14.20 (6 – 7)

 

15.05 (1 – 7)

 

16.42 (1 – 7)

 

 

 

 

 

Atgādinām, ka no 1. aprīļa tiks atjaunoti reisi arī citos pasažieru iecienītos sezonālos maršrutos - uz Akmeņdzirām, Kurzemi, Laivu bāzi un Būšniekiem. Informācija par šo reisu izpildes dienām un kustības laikiem vēl tiks precizēta. Sākoties pludmales sezonai, tiks atjaunoti arī sezonālie reisi maršrutos Nr.10 un Nr.20, kas atvieglos pasažieru nokļūšanu līdz pludmalei un molam.

Papildus informāciju var iegūt darba laikā, zvanot P SIA „Ventspils reiss”, pa tālruni 63622422.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 15 marts 2017 13:25
 

Mums šodien dzimšanas diena!

Otrdien, 14. martā, aprit 20 gadi kopš Uzņēmumu reģistrā reģistrēts pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, kas pasažieru pārvadājumus Ventspils pilsētas un starppilsētu autobusu maršrutos veic no 1997. gada 1. oktobra.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” galvenais uzdevumus ir nodrošināt kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus Ventspils pilsētas maršrutos, paralēli veicot pārvadājumus arī starppilsētu maršrutos un pasūtījuma braucienos.

Savas pastāvēšanas 20 gados, veicot rūpīgu plānošanu un būtiskas izmaiņas visu pārvadājumu organizācijā, tika pierādīts, ka pašvaldības kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību sekmīgi spēj ne tikai sevi uzturēt, bet arī no saviem līdzekļiem atmaksāt kredītus un strādāt ar peļņu.

2001. gadā uzbūvēta jauna remonta bāze un telpas administrācijai, kā arī veikta autoostas rekonstrukcija.

Kopš 2008. gada uzņēmumā ieviesta kvalitātes vadības sistēma, sakārtojot uzņēmuma darbību atbilstoši 3 Eiropas Savienības ISO standartiem. Šie sertifikāti ietver sevī kvalitātes vadības, vides pārvaldības, arodveselības un darba drošības pārvaldības sistēmas. To, ka uzņēmumā rūpējas gan par pasažieru, gan darbinieku drošību, vides un darba aizsardzību, apliecina arī kapitālsabiedrības panākumi dažādos konkursos un ekspertu vērtējumi, četrus gadus pēc kārtas piešķirot titulu Drošākais uzņēmuma autoparks un atzinību Ģimenei draudzīgs komersants; divus gadus pēc kārtas izcīnīta Latvijas Ilgtspējas indeksa Sudraba un arī Zelta kategorija, kā arī saņemti citi augsti novērtējumi.

Šo gadu laikā ir modernizēta pasažieru informēšanas sistēma autoostā, 2 reizes veikta apjomīga autobusu parka atjaunošana. Pirmoreiz 2000. gadā, iegādājoties 43 jaunus dažādas ietilpības Mecedes Benz autobusus; otro reizi 2005. gadā, iegādājoties 20 jaunus autobusu dažādas ietilpības Mercedes Benz autobusus. Kopš 2009. gada uzņēmumā tiek veikta pakāpeniska un regulāra, plānveida autobusu parka atjaunošana, un no 2011. gada pilsētas pārvadājumiem tiek iegādāti tikai zemās grīdas autobusi.

Šobrīd kapitālsabiedrība nodrošina darba vietas vairāk nekā 140 strādājošiem; ikdienā uz līnijas izbrauc 53 autobusi, kuru vidējais vecums ir 4.9 gadi, un dienā vidēji tiek pārvadāti 7.5 tūkstoši pasažieru.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 marts 2017 12:58
 

Jauns piedāvājums starppilsētu maršrutu pasažieriem

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” no š.g. 15. marta ievieš abonementu braukšanas kartes braucieniem starppilsētu maršrutos

Lai uzlabotu pasažieru pārvietošanās iespējas starppilsētu maršrutos, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ievieš abonementu braukšanas kartes, kuras būs iespējams izmantot tikai “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu autobusu maršrutos. Pēc ATD noteiktas metodikas biļešu abonementiem tiks piemērotas braukšanas maksas atlaides robežās no 10 līdz 20%, atkarībā no izvēlētā abonementa veida – vai nu laika (noteiktam dienu skaitam), vai braucienu skaita ( noteiktam braucienu skaitam 30 dienu laika periodā).

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 08 marts 2017 10:29 Lasīt tālāk...
 

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iegādājies trīs jaunus mazas ietilpības autobusus, kas tuvākajā laikā uzsāks pārvadājumus gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos

Turpinot pakāpenisku autobusu parka atjaunošanu, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iegādājies trīs jaunus mazas ietilpības autobusus - vienu starppilsētu autobusu un divus zemās grīdas pilsētas maršruta autobusus. Autobusi ir ražoti Vācijā, bet aprīkoti Latvijā, Jelgavas SIA “Universāls”. Visos autobusos ir modernas drošības sistēmas, EURO 6 dīzeļdzinēji, kas ir videi draudzīgāki un ekonomiskāki, un uzlabots komforta līmenis pasažieriem. Pasažieru ērtībām jaunajos autobusos ir iespēja izmantot USB izeju un nepieciešamības gadījumā uzlādēt mobilos telefonus.

Starppilsētu autobusā, kas paredzēts arī tūrisma braucieniem, ir modernizēta ventilācijas sistēma, tam ir ērtāki sēdekļi un palielināts bagāžas nodalījums, kā arī īpaši paredzēta vieta, kur novietot vairākus slēpju pārus. Savukārt pilsētas maršruta autobusos ir uzlabota iekļūšana pasažieriem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos, un tie nomainīs pašlaik ekspluatācijā esošos 2009.gada izlaiduma pilsētas maršrutu autobusus.

Laikā no 2009. gada līdz 2017. gadam autobusu parka atjaunošanai kopā ir iegādāti 46 autobusi, tajā skaitā, pilsētā – 27 mazas ietilpības un 3 lielas ietilpības; starppilsētā – 3 palielinātas ietilpības, 6 lielas ietilpības, 1 vidējas ietilpības un 6 mazas ietilpības autobusi.

Pašlaik pašvaldības SIA “Ventspils reiss” vidējais autobusu vecums ir 4.9 gadi, un uzņēmuma autobusu parks ir viens no jaunākajiem un modernākajiem valstī.

Pakāpeniska un plānveidīga autobusu parka atjaunošana paredzēta arī turpmāk.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 06 marts 2017 14:28
 

2016. gada SKDS aptauja rezultāti liecina, ka lielākā daļa klientu – gan pasažieru un gan pilsētas iedzīvotāju vispār – uzskata, ka situācija sabiedriskā transporta jomā, salīdzinot ar 2015. gadu, ir uzlabojusies. Kopumā 38,9 % respondentu atzinuši, ka situācija ir uzlabojusies.
2016. gadā uzņēmums veici vairākus pasākumus, lai situācija uzlabotos. Piemēram, vasaras sezonā tika pagarināts sabiedriskā transporta kursēšanas laiks, tika nodrošināts papildus sabiedriskais transports masu pasākumu laikā, tika pagarināts atsevišķu sezonālo reisu kursēšanas laiks un atvērts jauns maršruts uz Akmeņdzirām.
Paldies visiem, kas novērtēja ieguldīto darbu!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 02 marts 2017 09:48
 


10 lapa no 51

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons