Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Par autobusu kustību 23. un 24.jūnijā

23. un 24. jūnijā speciālas izmaiņas ne pilsētas, ne starppilsētu maršrutu autobusu kustībā dienas laikā nav plānota, un 23.jūnijā autobusi kursēs pēc sestdienas grafika, bet 24.jūnijā – pēc svētdienas grafika.

Naktī kursēs autobuss no Renķa dārza uz Pārventu.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 25 jūnijs 2018 07:26 Lasīt tālāk...
 

Tiks pārceltas autobusu pieturas un mainīts kustības ceļš

No 19. jūnija Sarkanmuižas dambī tiks veikti braucamās daļas remontdarbi joslā, pa kuru notiek kustība virzienā uz pilsētas centru, tāpēc plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 25 jūnijs 2018 07:26 Lasīt tālāk...
 

Ilgtspējas indeksa Platīna atzinība – tagad arī “Ventspils reisam”

 

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” saņēmis augstāko novērtējumu Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanā, un, saņemot Platīna atzinību, kļuvis par pirmo pasažieru pārvadātāju Latvijā, kas saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna atzinību. Vienlaikus VARAM kapitālsabiedrībai pasniedza speciālbalvu par ieguldījumu ilgtspējīgā attīstībā “Reģiona SPĒKS”.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 jūnijs 2018 12:57 Lasīt tālāk...
 

Jau sesto reizi -ĢIMENEI DRAUDZĪGS KOMERSANTS

Sesto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA “Ventspils reiss” piešķirts statuss “Ģimenei draudzīgs komersants”, kas apliecina uzņēmuma atbildīgo attieksmi pret ģimeniskajām vērtībām.

Vakar, 13. jūnijā, Atbildīgas biznesa nedēļas ietvaros tika godināti uzņēmumi, kas rūpējas ne tikai par labiem saimnieciskajiem rādītājiem, bet arī par saviem darbiniekiem, rūpējoties par to, lai ģimeniskās vērtībās netiktu aizmirstas arī ikdienas darba rutīnā. Statusu “Ģimenei draudzīgs komersants” piešķir Labklājības ministrija. Šogad to saņēma 38 uzņēmumi, un starp tiem arī pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, kam statuss piešķirts jau sesto gadu pēc kārtas un kas šogad bija vienīgais no Latvijas pasažieru pārvadātājiem, kas piešķīra šādu statusu. Kopā ar “Ventspils reiss” statusu saņēma vēl viens Ventspils uzņēmums - SIA “Ventspils nafta termināls”.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 14 jūnijs 2018 12:33 Lasīt tālāk...
 

Tiekamies ar kolēģiem Latgales pusē

7. un 8. jūnijā “Ventspils reiss” valdes priekšsēdētājs A.Lieģis kā Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas valdes loceklis un pilsētas pasažieru pārvadājumu sekcijas vadītājs apmeklēja radniecīgus uzņēmumus Latgales pusē – Jēkabpilī, Rēzeknē, Ludzā un Daugavpilī. Tiekoties ar kolēģiem, tika pārrunātas problēmas, kas saistītas ar ikdienas darbu, veicot pasažieru pārvadājumus.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 jūnijs 2018 08:31 Lasīt tālāk...
 


8 lapa no 66

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons