Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Uzmanību – bērns sabiedriskajā transportā!

Laiku pa laikam masu informācijas līdzekļos parādās satraucošas ziņas par bērniem, kas vieni pārvietojas sabiedriskajā transportā, apmaldās vai ir aizbraukuši nepareizajā virzienā, un pasažieru, kā arī sabiedriskā transporta vadītāju vienaldzīgo attieksmi šādās situācijās. Kā tad īsti jārīkojas sabiedriskā transporta vadītājam, kāda ir vecāku atbildība un kādas braukšanas maksas atlaides bērniem noteikusi valsts, skaidro Valsts SIA “Autotransporta direkcija”.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 februāris 2018 15:06 Lasīt tālāk...
 

Pasažierus sagaida izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanā

No 2018. gada 12. februāra pasažieriem jārēķinās, ka Ventspils pilsētas autobusu maršrutos gaidāmas izmaiņas autobusu kursēšanas laikos, kustības ceļos, kā arī maršrutu nosaukumos un numuros.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 31 janvāris 2018 17:12 Lasīt tālāk...
 

Apsekotas autobusu pieturas

 

Autobusu pieturās izvietotā informācija bieži vien ir vienīgais informācijas avots, kas pieejams potenciālajiem pasažieriem. Īpaši, ja braucieni ar sabiedrisko transportu nav regulāri, vai pietura atrodas nomaļā vietā. Diemžēl mūsu pieredze liecina, ka sabiedrības attieksme pret lietām, kas netiek apsargātas vai pie kurām nav video novērošanas kameru, ir diezgan neakurāta. Tāpēc pagājušās nedēļas nogalē Pārvadājumu daļas darbinieki apsekoja autobusu pieturas Staldzenes un Tārgales virzienā, lai novērstu atklātus trūkumus.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 janvāris 2018 18:01 Lasīt tālāk...
 

Gads sācies aktīvi mācoties!

Jaunais gads sācies aktīvi! Gan iepriekšējā, gan iepriekšējās nedēļās mūsu darbinieki aktīvi piedalās dažādās konferencēs, semināros un kursos.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 16 janvāris 2018 15:52 Lasīt tālāk...
 

Atbalstīts lēmums par ziedojumu

Ventspils pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstījuši lēmumu par atļauju pašvaldības SIA "Ventspils reiss" veikt ziedojumu sporta veicināšanai un veselīga dzīvesveida popularizēšanai.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 decembris 2017 10:36 Lasīt tālāk...
 


8 lapa no 62

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons