Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Uzmanību papildus izmaiņām

Atgādinām iedzīvotājiem, ka Pilsētas svētku laikā sabiedriskā transporta kustībā iespējamas dažādas  - gan plānotas, gan neplānotas – izmaiņas.

No 2.līdz 7.augustam būs slēgta Ostas promenāde, tāpēc netiks apkalpotas autobusu pieturas „Prāmju termināls” un „Vecpilsētas tirgus”. Maršruta autobuss Nr.24 virzienā no Pārventas kursēs pa Kuldīgas ielu (centrs pie Swedbankas), Prāmju ielu, Pils ielu un tālāk pa maršrutu kā parasti, bet uz Pārventu – pa Inženieru ielu, Vasarnīcu ielu, Pils ielu, Lielo ielu, Kuldīgas ielu (centrs) un tālāk pa maršrutu.

Svētku gājiena laikā iespējama pilsētas maršrutu autobusu kavēšanās, jo atsevišķi maršruti tiks novirzīti no ierastā kustības ceļa -  būs slēgts Lielais prospekts un tam piegulošās ielas.

Starppilsētu maršrutos plānoti lielākas ietilpības autobusi, kā arī pieprasītākajos reisos tiks nozīmēti papildus autobusi pēc nepieciešamības. Lai varētu optimāli plānot darbu, lūdzam biļetes uz starppilsētu maršrutu reisiem iegādāties savlaicīgi.

Novēlam visiem patīkamus braucienus un jaukus svētkus!

 

Izmaiņas pilsētas maršrutu autobusu kustības sarakstā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka, pamatojoties uz iedzīvotāju priekšlikumu,  no 2012.gada 23.jūlija atsevišķos reisos mainīti maršruta autobusa Nr.3 kursēšanas laiki.

Swedbanka

Siguldas iela

Centrs

Virves iela

16.40

16.52

17.10

16.25

17.35

17.47

18.05

17.25

18.15

Atgādinām pasažieriem, ka Motobraucēju salidojuma laikā, sākot no šā gada 20.jūlija plkst.18.00 līdz 21.jūlijam plkst.18.00 tiks slēgts Lielais prospekts no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai, tāpēc virzienā no pieturas  „Centrs” autobusi kursēs pa Kuldīgas ielu, Jūras ielu, Aleksandra ielu, Lielo prospektu, bet virzienā no Pārventas – pa Lielo prospektu, Aleksandra ielu, Jūras ielu un Kuldīgas ielu. Tā kā slēgtajā posmā neatrodas neviena autobusu pietura, pasažieri neērtības neizjutīs.

Papildus  informācija  autobusu pieturās, Pārvadājumu daļā vai pa tālruni 63622422.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 jūlijs 2012 08:33
 

Jaunā autobusa prezentācija un izstādes „Par vedējiem, braucējiem un citiem” atklāšana

2012.gada 7.jūlijā Ventspils autoostas teritorijā notika prezentācijas pasākums, kura laikā pašvaldības SIA "Ventspils reiss" iepazīstināja ar jauno zemās grīdas lielas ietilpības autobusu MERCEDES BENZ CITARO C2.

Līdzās jaunajam autobusam bija iespējams aplūkot vairākus retro autobusus, kas izraisīja patiesi lielu interesi pasākuma apmeklētājos. Pasākuma nobeigumā autobusi devās parādes braucienā pa pilsētas ielām.

Vienlaikus autoostas uzgaidāmajā zālē tika atklāta izstāde par sabiedriskā transporta attīstību, kurā mēģināts atspoguļot to, kā laika gaitā mainījies Ventspils sabiedriskais transports. Izstāde būs aplūkojama vēl vismaz mēnesi. Jāpiebilst, ka pašvaldības SIA „Ventspils reiss” turpinās darbu, lai vāktu un dokumentētu informāciju par  sabiedriskā transporta vēsturi, tāpēc aicinām visus, kas vēlas dalīties atmiņās vai ar cita veida materiāliem, rakstīt P SIA „Ventspils reiss” Robežu  ielā 7, Ventspilī, LV-3601   vai  uz e– pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvanīt pa tālruni 63629904.

Klātesošajiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespējams izmantot bezmaksas ekskursijas profesionālu gidu vadībā pa pilsētas infrastruktūras un govju parādes objektiem. Jau pagājušajā gadā tika rīkoti līdzīgi braucieni, un interese par tiem gan toreiz, gan tagad ir patiešām liela.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” pateicas visiem, kas palīdzēja prezentācijas pasākuma rīkošanā, īpaši Ventspils muzejam, zonālajam arhīvam un visām privātpersonām, kas dāsni dalījās gan atmiņu stāstos, gan ar personisko arhīvu materiāliem.

Atnāciet, vērtējiet un pastāstiet savu stāstu!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 jūlijs 2012 14:37
 

Jaunumi maijā

Brauciena laiks atkal garāks

Iestājoties labvēlīgākiem laika apstākļiem, uz Latvijas ceļiem atsākušies remontdarbi. Kā informē Valsts akciju sabiedrība „Latvijas Valsts ceļi”, plānots atjaunot  apmēram 166 km ceļu seguma.

Apjomīgi ceļa klātnes rekonstrukcijas darbi, piesaistot Eiropas fondu līdzekļus,  uz A10 šosejas Rīga – Ventspils aizsākās jau 2011. gadā, un tos paredzēts turpināt arī šovasar.

Tā kā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusi, kas apkalpo maršrutu Ventspils – Rīga un Rīga -  Ventspils, kursē pa šo autoceļu, pasažieriem diemžēl jārēķinās ar zināmām neērtībā, jo brauciena laiks, līdzīgi kā pagājušajā vasarā, atkal ir garāks. Kā liecina novērojumi, tad vidēji tas palielinās par 10 – 20 minūtēm.

Ar šādām, no pārvadātāja neatkarīgām neērtībām, jārēķinās visas vasaras garumā, tāpēc lūdzam pasažierus savam braucienam uz Rīgu un atpakaļ izvēlēties reisus, paredzot iespējamo pienākšanas laika kavēšanos.

Uzmanību plānotajām izmaiņām

No 1.jūnija paredzētas arī vēl citas izmaiņas starppilsētu maršrutos. Maršrutā uz Rīgu atsevišķos reisos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki no atsevišķām starppieturām , kā arī maršrutā Ventspils – Jelgava būs divas jaunas pieturas Tukumā:

  • „Jāņa iela” Kurzemes ielā
  • „Jauntukums” Jelgavas ielā.
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 maijs 2012 18:16
 

8A

Staldzne - Inženieru iela

Nr. 8A Staldzene - Inženieru iela
Staldzene Ventspils nafta Centrs
17:00(1-5) 17:08(1-5) 17:30(1-5)
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 augusts 2014 10:48
 
Vairāk rakstu...


68 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons