Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Te ir darbs!

Ja sirdī (un pēc dokumentiem Wink ) esi šoferis un nebaidies no darba ar cilvēkiem, esi precīzs, atbildīgs un meklē darbu, nāc pie mums!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 aprīlis 2018 14:26 Lasīt tālāk...
 

Pasažieris vērtē

Mēs esam uzņēmums, kas lielu uzmanību velta tam, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu saviem pasažieriem. Jau sen esam sapratuši, ka nepietiek tikai ar drošiem un moderniem ar autobusiem, ja pie stūres sēž CILVĒKS!

Cilvēks, kurš ir atbildīgs ne tikai par pasažieriem un tehniku...Cilvēks, kurš reizēm var arī kļūdīties, pieņemt nepareizu lēmumu vai būt sliktā omā...

Taču sabiedriskais transports ir apkalpojošā sfēra, kurā labam servisam ir liela nozīme. Un “Ventspils reiss” iegulda lielu darbu, lai šādu servisu nodrošinātu.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 aprīlis 2018 13:21 Lasīt tālāk...
 

Par autobusu kustību Lieldienu brīvdienās

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka Lieldienu brīvdienās sabiedriskā transporta kustībā gaidāmas izmaiņas.

Pilsētas sabiedriskais transports 30. un 31. martā kursēs pēc sestdienas kustības grafika, bet 1. un 2. aprīlī pēc svētdienas kustības grafika.

Atgādinām, ka, sākot no 1.aprīļa, tiek atjaunoti arī sezonālie reisi uz Akmeņdzirām (tiek atcelts ziemas reiss), Kurzemi, Briežu dārzu un laivu bāzi Staldzenē.

Sīkāku infirmāciju par autobusu kustības laikiem meklējiet autobusu pieturās.

Izmaiņas gaidāmas arī starppilsētu maršrutos. Lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, aicinām pasžierus pievērst uzmanību datumiem. Sīkāka informācija par izmaiņām starppilsētu maršrutos varat uzzināt autoostā vai www. 1188.lv

Lasīt tālāk...
 

Mums šodien dzimšanas diena!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 14 marts 2018 09:31
 

Esi uzmanīgs - seko līdzi izmaiņām!

Atgādinām, ka no 2018. gada 12. februāra Ventspils pilsētas autobusu maršrutos gaidāmas izmaiņas: jauna maršruta atklāšana, atsevišķu reisu slēgšana, izmaiņas autobusu kursēšanas laikos, kustības ceļos, kā arī maršrutu nosaukumos un numuros. Aicinām pasažierus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izmaiņām. Vispārīga informācija ir izvietota autobusu pieturās, bet bezmaksas autobusu sarakstus var saņemt autoostas kasēs.

Autobusu kustības sarakstu lasiet tālāk!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 februāris 2018 15:54 Lasīt tālāk...
 


7 lapa no 62

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons