Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Tiek organizēts autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” vienpadsmito gadu organizē ikgadējo autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu, kas šogad uzņēmuma bāzes teritorijā Robežu ielā 7 notiks 22., 29. augustā un 5. septembrī. Pirmajā konkursa kārtā no plkst.11 plānota arī tikšanās ar pasažieriem un citiem interesentiem.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 18 augusts 2017 13:19 Lasīt tālāk...
 

25.augusta naktī autobusi kursēs ilgāk

2017. gada 25. augustā, piektdienas vakara pastaigas “Iznāc vakara gaismā!” laikā, būs papildus autobusi reisi. No Inženieru ielas uz Celtnieku ielu - plkst.01:45 un plkst.02:05. Attiecīgi no pieturas “Swedbanka” autobuss aties plkst.01:50 un plkst.02:10. Savukārt no Celtnieku ielas uz Inženieru ielu autobuss aties plkst.01:10 un plkst.01:40.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 augusts 2017 09:13 Lasīt tālāk...
 

Kursēs autobuss uz supermotokrosu

Lai atvieglotu pasažieru nokļūšanu līdz Piedzīvojumu parkam un pēc supermotokrosa atpakaļ Pārventas virzienā, sestdien, 12.augustā, tiks nodrošināts sabiedriskais transports maršrutā Nr.22, kas atsevišķos reisos kursēs līdz Piedzīvojumu parkam.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 augusts 2017 09:30 Lasīt tālāk...
 

Pilsētas svētkos būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka pilsētas svētku laikā  no 2017. gada 4. līdz 7. augustam būs izmaiņas Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā.

No 4. augusta līdz 7. augustam būs slēgta Ostas ielas promenāde un netiks apkalpotas pieturas “Prāmju termināls” un “Vecpilsētas tirgus”. Autobusi Nr.4A un Nr.24 kursēs līdz pieturai „Prāmju termināls”, un satiksmei slēgtais posms tiks apbraukts pa Kuldīgas ielu un Jūras ielu.

Sestdien, 5. augustā, svētku gājiena laikā no plkst.10.40 līdz aptuveni plkst.13.00 netiks apkalpotas pieturas Lielajā prospektā (visā tā garumā), Saules ielā posmā no Inženieru ielas līdz Lielajam prospektam, kā arī pieturas “Lielais laukums” abos virzienos. Autobusu maršruti uz  Tārgali un Staldzeni minētajā laikā tiks novirzīti pa Sarkanmuižas dambi, bet maršruti uz Gāliņciemu un Selgu - pa Sarkanmuižas dambi un  Lāčplēša ielu.Iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās, tāpēc aicinām braucienus plānot savlaicīgi un būt saprotošiem.

Lai atvieglotu pasažieru iespējas apmeklēt svētku pasākumus, kas notiek Ventas kreisajā krastā, kā arī lai varētu izbaudīt svētku uguņošanu vakarā, paredzēts papildus sabiedriskais transports.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 02 augusts 2017 14:04 Lasīt tālāk...
 

Bērni un sabiedriskais transports

Mūsdienu straujajā laikmetā, kur valda laika trūkums, vecākiem bieži vien rodas problēmas pavadīt savu bērnu ikdienas ceļos, un ne visiem ir vecvecāki, kas var palīdzēt šādās situācijās. Tāpēc mazie cilvēki bieži vien savās ikdienas gaitās dodas pastāvīgi - gan kājām, gan braucot ar sabiedrisko transportu. Pēc notikuma ar mazo Ivanu Berladinu no Liepājas daudzi no mums aizdomājās par to, kā tas vispār iespējams, ka tiks mazs bērns viens atrodas uz ielas un brauc ar autobusu...

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 28 jūlijs 2017 09:03 Lasīt tālāk...
 


7 lapa no 55

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons