Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Informācija par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā Inženieru ielas rekonstrukcijas laikā

Inženieru ielas rekonstrukcijas laikā, posmā no Vasarnīcu ielas līdz Dzeņu ielai, sākot no 2013.gada 29.aprīļa, sabiedriskais transports kursēs pa Atpūtas un Dzeņu ielām.

Papildus informācijai zvanīt P SIA „Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 aprīlis 2013 13:43
 

Par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā maija brīvdienās

Maija mēnesis šogad lutina ar vairākām brīvām dienām. Aicinām pasažierus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā.

1.maijā pilsētas maršrutu autobusi kursēs kā sestdienā, bet starppilsētu maršrutos izmaiņas nav paredzētas – autobusi kursēs kā jau trešdienā ierasts.  Reisi uz Akmeņdzirām un Kurzemi kursēs kā brīvdienās - uz „Kurzemi” plkst.8:15 no autoostas, uz Akmeņdzirām plkst. 9:00 un plkst.18:10 no autoostas.

Nākamajās brīvdienās – 4.,5.,6.maijā – izmaiņu būs  vairāk. Pilsētas maršrutos autobusi kursēs: sestdienā, 4.maijā – kā sestdienā; svētdienā, 5. maijā, un, pirmdienā,  6.maijākā svētdienās. Pirmdienā, 6.maijā, kursēs reisi arī uz Akmeņdzirām un „Kurzemi”.

6. un 7.maijā starppilsētu maršrutos paredzētas šādas izmaiņas:

Nekursēs

Papildus kursēs

pirmdienā, 6.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.4:30 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.8:20 no Rīgas

pirmdienā, 6.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.15:40 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.19:30 no Rīgas

 

 

otrdienā, 7.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.4:30 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.8:20 no Rīgas

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 aprīlis 2013 08:12
 

"Ventspils reiss" skrien.

Jau vairākus gadus pašvaldības SIA „Ventspils reiss” komanda ar uzņēmuma administrācijas atbalstu piedalās dažādos sporta pasākumos, Viens no tiem ir
NORDEA Rīgas maratons. Arī šogad nelielā, bet sparīgā komanda piedalīsies dažādu distanču skrējienā. Jaunāko informāciju varat izlasīt šeit: http://www.nordearigasmaratons.lv/lv/jaunumi/iepazistieties-lattelecom-komandu-kausa-nedekas-kapteinis-monta-veckagane-no-ventspils-reiss/

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 aprīlis 2013 15:02
 

Informācija par izmaiņām pilsētas sabiedriskā transporta kustībā

Siguldas ielas rekonstrukcijas laikā, posmā no Celtnieku ielas līdz Kurzemes ielai, no 2013.gada 1.maija tiek mainīts sabiedriskā transporta kursēšanas ceļš. Sabiedriskais transports kursēs pa Rindas ielu.

Netiks apkalpotas autobusu pieturas Celtnieku ielā pie Siguldas ielas abos virzienos, Siguldas ielā pie veikala „Elvi” abos virzienos, Tārgales ielā pie veikala „Top”  abos virzienos.

Tiks izveidotas pagaidu pieturas Rindas ielā pie Usmas ielas abos virzienos un pie veikala „Top” virzienā uz Celtnieku ielu, Tārgales ielā pie krustojuma ar Rindas ielu virzienā uz Pārventas centru.

Papildus informāciju var iegūt zvanot P SIA „Ventspils reiss” pa tālruni 636 22422.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 aprīlis 2013 15:03
 

Informācija par izmaiņām starppilsētu maršrutos

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka, sākot no 2013.gada 15.aprīļa, būs izmaiņas starppilsētu maršrutos Ventspils – Kuldīga  un Ventspils – Liepāja.

Maršrutā Ventspils – Kuldīga tiek mainīts autobusa atiešanas laiks dienas no Kuldīgas. Turpmāk darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) autobuss no Kuldīgas aties plkst. 9.40, bet sestdienās atiešanas laiks būs tāds pats kā iepriekš – plkst.10.40.

Maršrutā Ventspils – Liepāja tiek mainīts atiešanas laiks no Ventspils autoostas reisam pirmdienās plkst.5.30 uz plkst.8.30. Turpmāk autobuss no Ventspils uz Liepāju katru dienu kursēs tikai plkst.8.30.

Lūdzam pasažierus uzmanīgi sekot līdzi informācijai. Neskaidrību gadījumā darba dienās zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 aprīlis 2013 13:12
 


57 lapa no 62

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons