Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

"Ventspils reiss" skrien.

Jau vairākus gadus pašvaldības SIA „Ventspils reiss” komanda ar uzņēmuma administrācijas atbalstu piedalās dažādos sporta pasākumos, Viens no tiem ir
NORDEA Rīgas maratons. Arī šogad nelielā, bet sparīgā komanda piedalīsies dažādu distanču skrējienā. Jaunāko informāciju varat izlasīt šeit: http://www.nordearigasmaratons.lv/lv/jaunumi/iepazistieties-lattelecom-komandu-kausa-nedekas-kapteinis-monta-veckagane-no-ventspils-reiss/

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 aprīlis 2013 15:02
 

Informācija par izmaiņām pilsētas sabiedriskā transporta kustībā

Siguldas ielas rekonstrukcijas laikā, posmā no Celtnieku ielas līdz Kurzemes ielai, no 2013.gada 1.maija tiek mainīts sabiedriskā transporta kursēšanas ceļš. Sabiedriskais transports kursēs pa Rindas ielu.

Netiks apkalpotas autobusu pieturas Celtnieku ielā pie Siguldas ielas abos virzienos, Siguldas ielā pie veikala „Elvi” abos virzienos, Tārgales ielā pie veikala „Top”  abos virzienos.

Tiks izveidotas pagaidu pieturas Rindas ielā pie Usmas ielas abos virzienos un pie veikala „Top” virzienā uz Celtnieku ielu, Tārgales ielā pie krustojuma ar Rindas ielu virzienā uz Pārventas centru.

Papildus informāciju var iegūt zvanot P SIA „Ventspils reiss” pa tālruni 636 22422.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 aprīlis 2013 15:03
 

Informācija par izmaiņām starppilsētu maršrutos

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka, sākot no 2013.gada 15.aprīļa, būs izmaiņas starppilsētu maršrutos Ventspils – Kuldīga  un Ventspils – Liepāja.

Maršrutā Ventspils – Kuldīga tiek mainīts autobusa atiešanas laiks dienas no Kuldīgas. Turpmāk darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) autobuss no Kuldīgas aties plkst. 9.40, bet sestdienās atiešanas laiks būs tāds pats kā iepriekš – plkst.10.40.

Maršrutā Ventspils – Liepāja tiek mainīts atiešanas laiks no Ventspils autoostas reisam pirmdienās plkst.5.30 uz plkst.8.30. Turpmāk autobuss no Ventspils uz Liepāju katru dienu kursēs tikai plkst.8.30.

Lūdzam pasažierus uzmanīgi sekot līdzi informācijai. Neskaidrību gadījumā darba dienās zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 aprīlis 2013 13:12
 

Uzlabojas satiksme ar Meža kapiem

Pagājušā gada nogalē no iedzīvotājiem tika saņemts priekšlikums pagarināt maršrutu Nr.6 tā, lai būtu iespējams nokļūt tuvāk Meža kapu jaunajai daļai.Ievērojot to, ka Meža kapi ir būtiski paplašinājušies, priekšlikums tika atbalstīs.

Informējam pasažierus, ka no 2013.gada 15.martam līdz 15 novembrim atsevišķi reisi maršrutā Nr.6 kursēs līdz Meža kapu jaunajai daļai. Tuvāka informācija par kursēšanas laikiem būs izvietota autobusu pieturvietās.

Lūdzam pasažierus uzmanīgi sekot līdzi plašsaziņas informācijas līdzekļos izvietotajai informācijai, jo, sākoties pavasarim, pilsētā atkal notiks vairāku ielu rekonstrukcija, tāpēc var būt dažādas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 marts 2013 16:08
 

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Pašvaldības SIA „Ventpils reiss” veiksmīgais gada sākums – labs stimuls turpināt iesākto.

Jau otro reizi pēc kārtas pašvaldības SIA „Ventspils reiss” gadu uzsāk ar augstu novērtējumu – uzņēmums atzīts par drošāko pasažieru pārvadātāju Latvijā, kā arī par otro drošāko autoparku kopvērtējumā. 2012.gada sākumā atzinību izpelnījās uzņēmuma vadība, iekļūstot efektīvāko uzņēmumu vadītāju sarakstā.

Lasīt tālāk...
 


56 lapa no 60

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons