Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Jaunā autobusa prezentācija un izstādes „Par vedējiem, braucējiem un citiem” atklāšana

2012.gada 7.jūlijā Ventspils autoostas teritorijā notika prezentācijas pasākums, kura laikā pašvaldības SIA "Ventspils reiss" iepazīstināja ar jauno zemās grīdas lielas ietilpības autobusu MERCEDES BENZ CITARO C2.

Līdzās jaunajam autobusam bija iespējams aplūkot vairākus retro autobusus, kas izraisīja patiesi lielu interesi pasākuma apmeklētājos. Pasākuma nobeigumā autobusi devās parādes braucienā pa pilsētas ielām.

Vienlaikus autoostas uzgaidāmajā zālē tika atklāta izstāde par sabiedriskā transporta attīstību, kurā mēģināts atspoguļot to, kā laika gaitā mainījies Ventspils sabiedriskais transports. Izstāde būs aplūkojama vēl vismaz mēnesi. Jāpiebilst, ka pašvaldības SIA „Ventspils reiss” turpinās darbu, lai vāktu un dokumentētu informāciju par  sabiedriskā transporta vēsturi, tāpēc aicinām visus, kas vēlas dalīties atmiņās vai ar cita veida materiāliem, rakstīt P SIA „Ventspils reiss” Robežu  ielā 7, Ventspilī, LV-3601   vai  uz e– pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvanīt pa tālruni 63629904.

Klātesošajiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespējams izmantot bezmaksas ekskursijas profesionālu gidu vadībā pa pilsētas infrastruktūras un govju parādes objektiem. Jau pagājušajā gadā tika rīkoti līdzīgi braucieni, un interese par tiem gan toreiz, gan tagad ir patiešām liela.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” pateicas visiem, kas palīdzēja prezentācijas pasākuma rīkošanā, īpaši Ventspils muzejam, zonālajam arhīvam un visām privātpersonām, kas dāsni dalījās gan atmiņu stāstos, gan ar personisko arhīvu materiāliem.

Atnāciet, vērtējiet un pastāstiet savu stāstu!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 jūlijs 2012 14:37
 

Jaunumi maijā

Brauciena laiks atkal garāks

Iestājoties labvēlīgākiem laika apstākļiem, uz Latvijas ceļiem atsākušies remontdarbi. Kā informē Valsts akciju sabiedrība „Latvijas Valsts ceļi”, plānots atjaunot  apmēram 166 km ceļu seguma.

Apjomīgi ceļa klātnes rekonstrukcijas darbi, piesaistot Eiropas fondu līdzekļus,  uz A10 šosejas Rīga – Ventspils aizsākās jau 2011. gadā, un tos paredzēts turpināt arī šovasar.

Tā kā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusi, kas apkalpo maršrutu Ventspils – Rīga un Rīga -  Ventspils, kursē pa šo autoceļu, pasažieriem diemžēl jārēķinās ar zināmām neērtībā, jo brauciena laiks, līdzīgi kā pagājušajā vasarā, atkal ir garāks. Kā liecina novērojumi, tad vidēji tas palielinās par 10 – 20 minūtēm.

Ar šādām, no pārvadātāja neatkarīgām neērtībām, jārēķinās visas vasaras garumā, tāpēc lūdzam pasažierus savam braucienam uz Rīgu un atpakaļ izvēlēties reisus, paredzot iespējamo pienākšanas laika kavēšanos.

Uzmanību plānotajām izmaiņām

No 1.jūnija paredzētas arī vēl citas izmaiņas starppilsētu maršrutos. Maršrutā uz Rīgu atsevišķos reisos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki no atsevišķām starppieturām , kā arī maršrutā Ventspils – Jelgava būs divas jaunas pieturas Tukumā:

  • „Jāņa iela” Kurzemes ielā
  • „Jauntukums” Jelgavas ielā.
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 maijs 2012 18:16
 

8A

Staldzne - Inženieru iela

Nr. 8A Staldzene - Inženieru iela
Staldzene Ventspils nafta Centrs
17:00(1-5) 17:08(1-5) 17:30(1-5)
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 augusts 2014 10:48
 

6A

 

Meža kapi - Ventspils nafta - Ventamonjaks

 

Nr. 6A Meža kapi - Ventspils nafta - Ventamonjaks
Meža kapi Inženieru iela Centrs (pie Swedbankas) Ventspils nafta
7:48Vb(1-5) 7:50(1-5) 7:55(1-5) 8:20(1-5)
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 augusts 2014 10:47
 

Atvieglojumi

Pamatojoties uz MK noteikumiem Nr.872, kas izdoti saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 14.panta otro daļu un Ventspils pilsētas domes lēmumu Nr.155  noteiktas šādas  pasažieru kategorijas, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā.

 

Pilsētas

Reģionālie starppilsētu

Reģionālie vietējās nozīmes

1.gr.invalīdi, pavadoņi

bez maksas


bez maksas

bez maksas

2.gr.invalīdi

 

bez maksas

bez maksas

bez maksas

Bērni invalīdi, pavadoņi

 

bez maksas

bez maksas

bez maksas

Bāreņi un bez vec. gādības palikuši bērni

90% atlaide mēnešbiļetēm

bez maksas

bez maksas

Politiski repr.pers.un nac. pret. kustības dalībnieki

pilna maksa

bez maksas

pilna maksa

Vispārējās izglītības iestāžu klātienes skolēni un vidējās izglītības iestāžu dienās nodaļas audzēkņi

50% atlaide mēnešbiļetēm

pilna maksa

pilna maksa

Pirmskolas vecuma bērni no 0-3 gadi

bez maksas, neaizņemot sēdvietu

bez maksas

bez maksas

Pirmskolas vecuma bērni no 4-7 gadi

braukšanas maksa 0,05 LVL

bez maksas

bez maksas

Braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot pirmskolas vecuma bērniem, neattiecas uz sabiedriskā transporta pakalpojumiem, kas tiek sniegti uz komerciālu principu pamata (pilsētas maršruta autobuss Nr.22).

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 aprīlis 2010 11:38
 


56 lapa no 56

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons