Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Nāk rudentiņis....

 

Septembra mēnesis jau otrajā pusē, un vasaras sezona tuvojas noslēgumam. Atgādinām, ka pārmaiņas gaidāmas ne tikai dabā, bet arī Ventspils autobusu maršrutos un kustību grafikos.

Kā jau ierasts, līdz ar Zilā karoga nolaišanu, kas simbolizē pludmales sezonas beigas, paredzētas izmaiņas tajos pilsētas autobusu maršrutos, kas brauc jūrmalas virzienā. No šodienas, 17.septembra, maršruta autobuss Nr.20 vairs nekursēs līdz molam. Pārtraukti arī visi papildus reisi gan maršrutā Nr.10, gan Nr.20. Esiet uzmanīgi un negaidiet autobusu veltīgi.

No 17.septembra izmaiņas skar arī novada iedzīvotājus, jo pašvaldības SIA „Ventspils reiss” pārtrauc pakalpojuma sniegšanu Ventspils novada maršrutos. Turpmāk tos veiks cits pārvadātājs.

Vēl oktobra mēnesī ierastajos laikos iedzīvotāji varēs aizbraukt uz Akmeņdzirām un dārzkopības kooperatīvu „Kurzeme”, kā arī uz Laivu bāzi un Briežu dārzu. Aicinām visus izmantot iespēju atvasaras dienas pavadīt aktīvi un izbaudīt tās.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 septembris 2012 08:45
 

Tiek atcelti papildus reisi uz Dienvidu molu

Vasaras sezona tuvojas nobeigumam – saule spīd retāk, arī ūdens temperatūra jūrā pazeminās. Savus brīvos brīžus droši vien biežāk pavadīsim telpās un uz pludmali dosimies arvien retāk, tāpēc pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka no 2012.gada 3.septembra  tiek atcelti papildus reisi uz molu autobusu maršrutā Nr.20.

Uz tikšanos nākamajā sezonā!

 

Izmaiņas autobusu kustībā no 29.augusta

No 29.augusta Dzintaru un Embūtes ielu remonta laikā sabiedriskā transporta pasažieriem diemžēl būs jāsamierinās ar dažām neērtībām.

1.Pilsētas virzienā autobusi kursēs pa Dzintaru, Saldus, Muitas un Uzvaras ielām.

2.Remontdarbu laikā netiks apkalpota pietura „Kustes dārzs”. Tā tiks pārcelta Uzvaras ielā pirms viadukta.

3.Dzintaru – Lidotāju ielas krustojuma tuvumā esošās autobusu pieturas tiks pārvietotas pie Saldus ielas.

4.Tā kā satiksme pa pārvadu tiks regulēta ar luksoforiem, iespējama autobusu kavēšanās.

Atvainojamies par sagādātājām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi, lai neparedzēta kavēšanās neradītu nepatīkamus mirkļus.

 

Autobusu vadītāji apliecina savu profesionalitāti

28.augustā pašvaldības SIA „Ventspils reiss”  autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursa 1. kārta

Lai patstāvīgi uzlabotu pasažieru apkalpošanas kultūru, kā arī celtu autobusu vadītāju profesijas prestižu un papildinātu autobusu vadītāju zināšanas ceļu satiksmes noteikumos, pasažieru pārvadāšanas noteikumos un citās, ar tiešo darbu saistītās jomās, 28.augustā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” rīko autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa 1. kārtu.

Konkursa programmā paredzēta gan autobusu vadīšanas praktisko iemaņu, gan ceļu satiksmes noteikumu zināšanu pārbaude. Praktiskajā konkursa daļā autobusu vadītāji veic elementus, ar kuriem profesionāls šoferis sastopas ikdienā: šķēršļu apbraukšana, autobusu gabarītu ievērošana, iebraukšana boksā uz remonta bedres, piebraukšana pie pieturas, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā ierobežotā teritorijā u.tml.. Katram autobusa vadītājam teorētiskajā pārbaudē jākārto CSDD tests. Uzrādot labus rezultātus, autobusu vadītājiem iespējams saņemt gan balvas, gan piemaksu par augstu profesionālo meistarību.

Konkursu nu jau var uzskatīt par tradicionālu, jo uzņēmumā tas notiek sesto gadu.    Pieredze liecina, ka ar katru gadu rezultātiem ir tendence uzlaboties, kā arī ir tādi autobusa vadītāji, kas visu laiku spējuši uzrādīt pārliecinoši labākos rezultātus.   Līdzīgu pasākumu pirmsākumi meklējami vēl senākā pagātnē – 20.gs.50.-60.gados, kad piedalīšanās tajos bija prestiža lieta. Mūsdienās šāda veida konkursi notiek arī citviet pasaulē, piemēram, SETRAS organizētais čempionāts autobusu vadīšanā un ekonomiskā braukšanā. Atjaunojot šo tradīciju Latvijā, pašvaldības SIA „Ventspils reiss” popularizē ideju par nepieciešamību atjaunot Autotransporta darbinieku dienu, kas pirmoreiz atzīmēta pirms vairāk nekā 35 gadiem un ko šodien atzīmē ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā un Krievijā. Ļoti iespējams, ka pavisam drīz līdzās Skolotāju, Medicīnas un citu nozaru darbinieku svētkiem, būs arī Autotransporta darbinieku diena.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” veic pasažieru pārvadājumus jau 15 gadus, veiksmīgi turpinot darbu, ko pirms 65 gadiem iesāka Ventspils ATU – 6, pēc tam „Ventspils auto”. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 150 strādājošo, no kuriem 83 ir tieši autobusu vadītāji.

 

Lielas ietilpības autobuss maršrutā Nr.6

Tuvojoties rudenim, arvien biežāk atceramies tos cilvēkus, kuru  ikdienā vairs nav mums līdzās. Ventspils pusē tradicionāli tā dēvētie kapu svētki  noris augusta beigās, un arī šogad pilsētas kapsētās tie notiek svētdien, 26.augustā.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss”, domājot par iedzīvotāju ērtībām, šajā dienā plāno maršrutu Nr.6 apkalpot ar lielākas ietilpības autobusu.

Tāpēc informējam, ka 26.08.2012. maršruta Nr.6 reisos laika posmā no 10.25 līdz 13.20 paredzēts lielas ietilpības autobuss.

Lai visiem patīkami braucieni!

 


55 lapa no 57

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons