Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Ar 1.janvāri Ventspilī mainīsies braukšanas maksa sabiedriskajā transportā

Tarifi pilsētas sabiedriskajā transportā iepriekšējo reizi tika mainīti 2009.gada 20.janvārī, un kopš tā laika degvielas cena ir pieaugusi par 42%, kas ir novedis pie nepieciešamības mainīt braukšanas maksu vidēji par 5% no 2014.gada l. janvāra.

Valsts šajā periodā ir veikusi izmaiņas Akcīzes likumā, kā arī uzdevusi par pienākumu degvielas tirgotājiem nodrošināt degvielas tirgu ar degvielas rezervēm, kas degvielas cenu, laika periodā no 2008.g.-2013.g., palielināja par 11%.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 28 decembris 2013 14:03 Lasīt tālāk...
 

Veiksme vai likumsakarība?

Ziemsvētku priekšvakarā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” godināja labākos uzņēmuma darbiniekus. Kā pasākuma atklāšanas uzrunā sacīja valdes priekšsēdētājs Arturs Lieģis, tad finansiāli ir bijuši arī labāki gadi, bet tik daudz augstu un pat izcilu darba novērtējumu vēl nebija gadījies saņemt.

Jau sen zināms, ka labi padarīts darbs sniedz gandarījumu ne tikai darītajām, bet to pamana un novērtē arī apkārtējiem. Savas pastāvēšanas 16 gados pašvaldības SIA „Ventspils reiss” mērķtiecīgi gājis pretī tam, lai uzņēmu atpazītu ne tikai Ventspilī, bet arī citur Latvijā, lai ar to rēķinātos, kā ar nopietnu konkurentu pasažieru pārvadājumu jomā.

Nu jau vairākus gadus pēc kārtas ieguldītas darbs nes augļus, jo uzņēmums veiksmīgi startējis dažādos ar transporta nozari saistītos konkursos, saņēmis augstus novērtējumus no dažādiem ekspertiem. Viens no augstākajiem vērtējumiem, kas izskanējis masu informācijas līdzekļos, ir SIA „Domenikss” drošas un ekonomiskas braukšanas speciālista Aleksandra Plotņikova atzinums, ka VR autobusu vadītāju profesionalitātes līmenis atbilst pasaules standartiem. Viņš vada šādas apmācības ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā, tāpēc viņa vārdiem var ticēt.

Būdams pasažieru pārvadātājs, uzņēmums ir iesaistījies arī vairāku sabiedrisko organizāciju darbā, kā piemēram, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijā, Latvijas Darba devēju konfederācijā un citās. Gandarījumu sagādā tas, ka arī šīs organizācijas novērtējušas „Ventspils reisa” ieguldījumu pasažieru pārvadājumu attīstībā.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 28 decembris 2013 14:00 Lasīt tālāk...
 

Noslēdzies 2013.gada autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkurss.

 

Apkopoti pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusu vadītāju Profesionālas meistarības konkursa rezultāti

Apkopoti pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusu vadītāju Profesionālas meistarības konkursa rezultāti, un 5.decembrī autoostā notikušajā pasākumā sumināti konkursa laureāti.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 28 decembris 2013 14:03 Lasīt tālāk...
 

Pāreja uz eiro – arī sabiedriskajā transportā

 

Līdzīgi kā jebkurā nozarē, arī pasažieru pārvadājumos no 2014.gada 1.janvāra norēķināsimies ar eiro. Līdz 2014. gada 30. jūnijam Latvijā noteikts cenu paralēlās atspoguļošanas periods, kad cenas jānorāda gan latos, gan eiro. Šie noteikumi attiecas arī uz pašvaldības SIA „Ventspils reiss”, tāpēc jau pašlaik jebkurā autobusa biļetē iespējams redzēt biļetes cenu abās valūtās, kas konvertēta pēc oficiāli noteiktā valsts valūtas kursa, kā arī autobusos tiek izvietots informatīvs materiāls par norēķinu kārtību sabiedriskajā transportā latu un eiro vienlaicīgās apgrozības periodā.

Vēlamies pievērst pasažieru uzmanību tam, ka ērtības labad norēķinu sistēma sabiedriskajā transportā, iegādājoties  biļetes pie autobusa vadītāja, būs nedaudz atšķirīga. Jāatceras, ka

  • ja maksāsiet latos, atlikumu saņemsiet latos;
  • ja maksāsiet eiro, atlikumu saņemsiet eiro.

Lai atvieglotu darbu autobusa vadītājam, aicinām pasažierus sagatavot pēc iespējas precīzāku sīknaudu un norēķinos neizmantot lielāku nominālu banknotes, jo tas varētu radīt problēmas, izdodot atlikumu un radīt papildus aizkavēšanos. Autobusu vadītājiem norēķini divās valūtās radīs papildus slodzi, tāpēc vajadzētu rēķināties arī ar to, ka pirmajās dienās iespējama reisu kavēšanās.

Autoostas kasēs jāievēro tāda pat kārtība kā citās tirdzniecības vietās Latvijā – neatkarīgi no tā, vai maksāsiet latos vai eiro, atlikumu saņemsiet tikai eiro.

Līdz 31. decembrim maksājumi Latvijā ir veicami tikai latos. Cena eiro valūtā tiek norādīta vienīgi informatīvos nolūkos cenu salīdzināšanai. Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” apkalpotajos sabiedriskā transporta maršrutos līdz 2013. gada beigām cenas nemainīsies., bet no 2014. gada 1. janvāra braukšanas maksa pilsētas sabiedriskajā transportā mainīsies.

 

14.decembris - darba diena

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” atgādina saviem pasažieriem – sestdiena, 14.decembris - ir darba diena, tāpēc sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu grafika.

Par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā, kas gaidāmas Ziemsvētku brīvdienās un gadumijā, informācija būs tuvākajā laikā. Tā tiks izvietota autobusu pieturās, kā arī uzņēmuma mājas lapā www.ventspilsreis.lv un citos masu informācijas līdzekļos.

Vēlamies atgādināt saviem pasažieriem, ka laika posmā no 2014.gada 1.janvāra divas nedēļas arī sabiedriskajā transportā varēs maksāt gan eiro, gan latos. Lūdzam pasažierus šajā laikā būt saprotošiem un jau iepriekš sagatavot precīzu naudu, lai atvieglotu darbu autobusa vadītājam, kā arī neradītu neērtības citiem pasažieriem.

Vēlam patīkamus braucienus un priecīgus svētkus!

 


54 lapa no 66

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons