Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Lielas ietilpības autobuss maršrutā Nr.6

Tuvojoties rudenim, arvien biežāk atceramies tos cilvēkus, kuru  ikdienā vairs nav mums līdzās. Ventspils pusē tradicionāli tā dēvētie kapu svētki  noris augusta beigās, un arī šogad pilsētas kapsētās tie notiek svētdien, 26.augustā.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss”, domājot par iedzīvotāju ērtībām, šajā dienā plāno maršrutu Nr.6 apkalpot ar lielākas ietilpības autobusu.

Tāpēc informējam, ka 26.08.2012. maršruta Nr.6 reisos laika posmā no 10.25 līdz 13.20 paredzēts lielas ietilpības autobuss.

Lai visiem patīkami braucieni!

 

Izmaiņas autobusu kustībā 25.augustā

Mūsu pilsētā aktīviem cilvēkiem nedēļas nogalēs vienmēr ir ko darīt. Tā arī šonedēļ: tiem, kam patīk sports, iespējams piedalīties triatlona sacensībās, bet tiem, kas ar sportu nav draugos, nāksies izjust dažas neērtības. Bet varbūt  šī iemesla dēļ kāds aizdomāsies par to, ka patiesu prieku par vasaru un dzīvi varam gūt tieši kustībā.

Tiem, kas mēdz izmantot sabiedrisko transportu, jāzina, ka 2012.gada 25.augustā, laikā no plkst.12.00 līdz 15.00, būs satiksmes ierobežojumi, tāpēc paredzētas arī izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Sabiedriskā transporta kustība tiks ierobežota sekojošās pilsētas ielās:

-Medņu iela (centrālā ieeja pludmalē – Vasarnīcu);

-Vasarnīcu iela (Medņu iela – Aizsaules iela);

-Parka iela (Vasarnīcu iela – Loču iela);

-Loču iela (Parka iela – Medņu iela)

Atsevišķos maršrutos tiks mainīts kustības ceļš un iespējama autobusu kavēšanās.

Šajā laika posmā netiks apkalpotas netiks apkalpotas pieturas „Slimnīca”, „Brīvdabas muzejs”, „Meža kapi”, „Medņu iela”.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildus informācija - autobusu pieturās un pa tālruni 636 22422.

 

Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā nūjošanas festivāla laikā

Sakarā ar Latvijas nūjošanas 3.festivālu 2012.gada 18.augustā no plkst.11:30 līdz plkst.14:00 tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās. Atsevišķos maršrutos tiks mainīts kustības ceļš.

Šajā laika posmā netiks apkalpotas:

pieturas „Lielais laukums” abos virzienos, pieturas Saules ielā posmā Krustkalna ielas līdz Lielam prospektam; pietura „Krustkalna iela” (tuvākā pietura - Inženieru iela), Ganību ielas pieturas posmā no Krustkalna ielas līdz Lielam prospektam, kā arī pieturas „Mego” (tuvākā pietura - Centrs), „Dzintarjūra” (tuvākā pietura - Swedbanka), „Baltais krusts” (tuvākā pietura – Meža kapi).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildus informācija tiks izvietota autobusu pieturās un pa tālruni 636 22422.

 

 

Uzmanību papildus izmaiņām

Atgādinām iedzīvotājiem, ka Pilsētas svētku laikā sabiedriskā transporta kustībā iespējamas dažādas  - gan plānotas, gan neplānotas – izmaiņas.

No 2.līdz 7.augustam būs slēgta Ostas promenāde, tāpēc netiks apkalpotas autobusu pieturas „Prāmju termināls” un „Vecpilsētas tirgus”. Maršruta autobuss Nr.24 virzienā no Pārventas kursēs pa Kuldīgas ielu (centrs pie Swedbankas), Prāmju ielu, Pils ielu un tālāk pa maršrutu kā parasti, bet uz Pārventu – pa Inženieru ielu, Vasarnīcu ielu, Pils ielu, Lielo ielu, Kuldīgas ielu (centrs) un tālāk pa maršrutu.

Svētku gājiena laikā iespējama pilsētas maršrutu autobusu kavēšanās, jo atsevišķi maršruti tiks novirzīti no ierastā kustības ceļa -  būs slēgts Lielais prospekts un tam piegulošās ielas.

Starppilsētu maršrutos plānoti lielākas ietilpības autobusi, kā arī pieprasītākajos reisos tiks nozīmēti papildus autobusi pēc nepieciešamības. Lai varētu optimāli plānot darbu, lūdzam biļetes uz starppilsētu maršrutu reisiem iegādāties savlaicīgi.

Novēlam visiem patīkamus braucienus un jaukus svētkus!

 

Izmaiņas pilsētas maršrutu autobusu kustības sarakstā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka, pamatojoties uz iedzīvotāju priekšlikumu,  no 2012.gada 23.jūlija atsevišķos reisos mainīti maršruta autobusa Nr.3 kursēšanas laiki.

Swedbanka

Siguldas iela

Centrs

Virves iela

16.40

16.52

17.10

16.25

17.35

17.47

18.05

17.25

18.15

Atgādinām pasažieriem, ka Motobraucēju salidojuma laikā, sākot no šā gada 20.jūlija plkst.18.00 līdz 21.jūlijam plkst.18.00 tiks slēgts Lielais prospekts no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai, tāpēc virzienā no pieturas  „Centrs” autobusi kursēs pa Kuldīgas ielu, Jūras ielu, Aleksandra ielu, Lielo prospektu, bet virzienā no Pārventas – pa Lielo prospektu, Aleksandra ielu, Jūras ielu un Kuldīgas ielu. Tā kā slēgtajā posmā neatrodas neviena autobusu pietura, pasažieri neērtības neizjutīs.

Papildus  informācija  autobusu pieturās, Pārvadājumu daļā vai pa tālruni 63622422.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 jūlijs 2012 08:33
 


53 lapa no 54

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons