Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

UZMANĪBU! Ceļu remonts.

 

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka iepriekš neplānotu remontdarbu dēļ laikā no 29.jūlija plkst.22:00 līdz 31.jūlija plkst.5:00 sabiedriskā transporta kustībai tiks slēgts Lielais prospekts, posmā no Ganību ielas līdz Saules ielai, un sabiedriskais transports kursēs pa Pētera ielu. Maršrutā Nr.10 autobusi šajā laikā kursēs pa Jūras ielu.

Netiks apkalpotas autobusu pieturas „Mego”  un „viesnīca Dzintarjūra”. Tiks izveidotas pagaidu pieturas Ganību ielā pie veikala „Mego” un pie Lielā laukuma pretī viesnīcai „Dzintarjūra”.

Papildus informāciju - zvanot P SIA „Ventspils reiss” pa tālruni 636 22422.

 

Sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi 20.jūlijā

Sestdien, 20.jūlijā, KURLAND BIKE MEET 2013 laikā no plkst.13.00 līdz 15.00 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Sestdien, 20.jūnijā, no plkst.13.00 līdz 13.30 notiks „KURLAND BIKE MEET 2013”dalībnieku parādes brauciens no Piejūras kempinga cauri pilsētai uz Pārventu un atpakaļ. Šajā laikā ielās, pa kurām virzīsies brauciens, tiks ierobežota transporta kustība, tajā skaitā – arī sabiedriskā transporta kustība, tāpēc iespējama tā kavēšanās.

Laikā no plkts.13.00 līdz 15.00 transporta kustībai tiks slēgta Ostas promenāde, un sabiedriskais transports kursēs pa Pils ielu. Minētajā laikā netiks apkalpotas pieturas „Prāmju termināls” un „Vecpilsētas tirgus”.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam plānot braucienus savlaicīgi.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 jūlijs 2013 15:13
 

Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Šajā nedēļas nogalē un nākamās nedēļas sākumā pilsētas maršrutu autobusu kustībā gaidāmas dažas izmaiņas.

Jūras svētku laikā 13. jūlijā autobusi maršrutā Nr.24 un Nr.4a kursēs pa Pils ielu, tāpēc netiks apkalpotas autobusu pieturas „ Vecpilsētas tirgus” un „Prāmju termināls”.

Reņķa dārzs

Celtnieku iela

0:30

0:10

1:05

0:50

1:40

1:25

2:15

2:00

2:50

2:35

Rūpējoties par pasažieru ērtībām un drošu nokļūšanu mājās pēc balles Reņķa dārzā, naktī no 29. uz 30.jūniju nodrošinās autobusu kustību maršrutā „Reņķa dārzs – Celtnieku iela” pēc šāda kustības grafika:

Autobusi no Reņķa dārza kursēs pa Lielo prospektu, Ventas tiltu, Dzintaru ielu, Talsu ielu, Celtnieku ielu, bet virzienā uz pilsētu – pa Celtnieku ielu, Rindas ielu, Tārgales ielu, Talsu ielu, Dzintaru ielu, Ventas tiltu, Lielo prospektu uz Reņķa dārzu.

Inženieru un Ganību ielu krustojuma rekonstrukcijas laikā, no 2013.gada 15.jūlijam līdz 26.jūlijam tiek mainīts sabiedriskā transporta kursēšanas ceļš. Sabiedriskais transports kursēs pa Inženieru ielu, Priežu ielu un Vītolu ielu.

Netiks apkalpotas autobusu pieturas Ganību ielā pie Inženieru ielas abos virzienos. Tiks izveidotas pagaidu pieturas Priežu ielā pie Inženieru ielas abos virzienos.

Papildus informāciju var iegūt zvanot P SIA „Ventspils reiss” pa tālruni 636 22422.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 12 jūlijs 2013 13:23
 

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” organizē ikgadējo autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu

Trīs otrdienas pēc kārtas – 16.; 23. un 30.jūlijā – pašvaldības SIA „Ventspils reiss” bāzes teritorijā Robežu ielā 7 tiek organizēts autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss un papildus - 23.jūlija otrdienā - konkursa otrās kārtas ietvaros, no plkst.11:00 līdz 13:00, arī iedzīvotāju informācijas diena.

Tās laikā tiks  piedāvāta iespēja  iepazīties ar uzņēmuma dienestu darbību un uzdot jautājumus „Ventspils reiss” administrācijai, klātienē pavērot un kā pasažierim piedalīties veiklības braucienos, kuru galvenie elementi ir šķēršļu apbraukšana, autobusu gabarītu ievērošana, iebraukšana boksā uz remonta bedres, piebraukšana pie pieturas un tamlīdzīgi. Skatītājiem interesantākais varētu būt veiklības  elements, ko ieviesusi vācu kompānija SETRA un ko izmanto arī pasaules čempionātos veiklības braukšanā. Papildus visiem autobusu vadītājiem jākārto arī CSDD mājas lapā atrodamais D kategorijas prasībām atbilstošais ceļu satiksmes noteikumu teorētiskais tests.

Praksē pierādījies, ka konkurss sevi attaisnojis. Šo iniciatīvu atzinīgi novērtējuši gan kvalitātes sistēmas auditori, gan Latvijas Ilgtspējas indeksa eksperti, tas bija arī viens no priekšnoteikumiem, kas nodrošināja titula „Drošākais pasažieru pārvātājs 2012” piešķiršanu uzņēmumam.

Nu jau vairākus gadus arī Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas veselības spartakiādes profesionālajās sacensībās iekļauti veiklības braukšanas elementi, ko augstā līmenī demonstrējuši mūsu uzņēmuma pārstāvji. Šogad plānots, ka spartakiādes profesionālajās sacensībās autobusu vadītājiem būs divcīņa – gan veiklības brauciens, gan teorētiskais tests ceļu satiksmes noteikumos.

Autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss uzņēmumā jau kļuvis par tradīciju. Pirmoreiz tas tika organizēts 2007.gadā un viens no tā mērķiem bija atjaunot senu tradīciju – atzīmēt  Autotransporta darbinieku dienu, kā arī celt autobusu vadītāju profesijas prestižu un rosināt paaugstināt darbinieku kvalifikāciju. Pašlaik, uzrādot labus rezultātus konkursā un dažādās ar tiešo darbu saistītās jomās, autobusu vadītājiem iespējams saņemt gan balvas, gan piemaksu par augstu profesionālo meistarību.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 15 jūlijs 2013 09:22
 

Veiksmīgi pagājis periodiskais audits pašvaldības SIA „Ventspils reiss”

2013.gada 2.jūlijā starptautiski atzīta sertifikācijas institūcija Det Norske Veritas Latvia, SIA veica kārtējo periodisko auditu pašvaldības SIA „Ventspils reiss”, lai pārliecinātos, ka uzņēmums strādā atbilstoši trīs starptaustisko standartu ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 un OHSAS 18001:2007 prasībām. Šie sertifikāti ietver sevī kvalitātes vadības, vides pārvaldības, arodveselības un darba drošības pārvaldības sistēmas.

Ievadsarunā auditori atzīmēja, ka laika gaitā ir pieaugusi Latvijas uzņēmēju, arī pasažieru pārvadātāju, interese par minēto sertifikātu iegūšanu, tāpēc jārēķinās, ka, pieaugot konkurencei, paaugstināsies arī prasības.

Audita laikā notika pārrunas ar uzņēmuma administrāciju, Pārvadājumu daļas, autoostas un kontroles dienesta darbiniekiem, autobusu vadītājiem, tika auditēti uzņēmuma iekšējie normatīvie dokumenti (instrukcijas, nolikumi u.c.).

Noslēguma pārrunās auditoru vislielāko atzinību izpelnījās autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkurss, kas motivē autobusu vadītājus nemitīgi pilnveidot gan savas praktiskās braukšanas iemaņas, gan teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos. Tika atzīmēts, ka apsveicamas ir ekonomiskas un drošas braukšanas apmācības. Pozitīvi tika novērtēts arī tas, ka uzņēmums laicīgi sagatavojies tā dēvētā 95. koda ieviešanai, kas jāiegūst tiem transporta līdzekļu vadītājiem, kas nodarbināti komercpārvadājumos. Īpaši tika atzīmēts, ka, atjaunojot autobusu parku, tiek domāts ne tikai par kaitīgās ietekmes samazināšu uz apkārtējo vidi, bet arī par transporta u autoostas vides piemērotību cilvēkiem ar īpašām vajdzībām un vecākiem ar bērnu ratiņiem. Auditori  atzinīgi novērtēja arī augsto rezultātu – Sudraba kategoriju Latvijas Ilgtspējas indeksā -  un titula Drošākais Latvijas pasažieru pārvadātājs 2012 iegūšanu, kā arī veselīga dzīvesveida un sportisko aktivitāšu atbalstīšanu darbiniekiem. Audita laikā tā veicējiem bija radušies daži novērojumi un ieteikumi darba uzlabošanai, par kuriem uzņēmuma vadība tika informēta noslēguma sarunā.

Integrētās vadības sistēmas ieviešana un darba organizācija atbilstoši sertifikātu prasībām nav pašvaldības SIA "Ventspils reiss” pašmērķis, bet priekšnosacījums, lai radītu efektīvu uzņēmuma vadības moduli, kur kvalitātes, vides jautājumiem un darba drošības un arodveselības prasībām tiek pievērsta ļoti liela vērība. Ieviešot integrēto vadības sistēmu, pašvaldības SIA "Ventspils reiss” sevi pieteicis kā uzņēmums, kurā domā par ilgtspējīgu attīstību, regulāri pilnveidojot savu darbību un uzlabojot gan darba apstākļus, gan apkalpošanas kvalitāti. 2012. un 2013.gadā dažādos konkursos iegūtie augstie novērtējumi tikai apstiprina izvēlētā ceļa pareizību.

Lēmumu ieviest integrētās vadības sistēmu atbilstoši starptautiskajiem standartiem, uzņēmuma vadība pieņēma 2006.gadā. Tās galvenais mērķis -  uzlabot un nepārtraukti pilnveidot sniegtos pakalpojumus pasažieru pārvadājumu jomā.

Pirmoreiz starptautiski atzītos sertifikātus uzņēmums saņēma 2008.gadā, un atkārtots resertifikācijas audits notika  2011.gadā. Savukārt periodiskie auditi un uzņēmuma iekšējie auditi notiek ik gadu.

 


53 lapa no 60

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons