Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Informācija par izmaiņām autobusu kustībā Pārventas svētku laikā.

2013.gada 25.maijā Pārventas svētku laikā iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās. Tieši gājiena laikā, no plkst. 12.00 līdz 12.30, netiks apkalpotas pieturas Tārgales ielā, posmā no Talsu ielas līdz Rindas ielai, un maršrutu autobusi kursēs:

  • Nr.3; 4 virzienā uz pilsētu – pa Rindas ielu, Celtnieku ielu, Talsu ielu, tālāk – pa maršrutu;
  • Nr.6 virzienā uz pilsēta – pa Talsu ielu, Lidotāju ielu, Dzintaru ielu, tālāk pa maršrutu;
  • Nr.21 plkst.11.35 no pieturas „Swedbanka” Pārventā kursēs pa Talsu ielu līdz „Ventspils Nafta”;
  • Nr.22 – pa Talsu ielu, Celtnieku ielu, Rindas ielu līdz pieturai pie Usmas ielas.

Atvainojamies par sagādātājām neērtībām un vēlam visiem jaukus svētkus!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 maijs 2013 14:31
 

Ikdiena – tā ir kustība.

„Ikdiena – tā ir kustība”- tā ar pilnām tiesībām var teikt par pašvaldības SIA „Ventspils reiss” komandu, kas 7 dalībnieku sastāvā bija starp tiem 22020 skrējējiem no 65 valstīm, kuri, spītējot karstumam, pievarēja izvēlēto distanci Nordea Rīga maratonā. Pēc skrējiena visi atzina, ka šoreiz galvenais nav bijis rezultāts, bet gan skriešanas prieks un savu spēku apliecinājums, jo gaisa temperatūra 28o C nebūt nav pierasta lieta.

5 no komandas dalībniekiem skrēja vispopulārākajā – 5 km distancē, kura domāta iesācējiem un veselīga dzīvesveida piekritējiem. Starp 12794 skrējējiem mūsējie izskatījās labi.

Veiksmīgākie no mūsu skrējējiem  ierindojās 81. un 537.vietā starp 12794 dalībniekiem. 5km distancē dāmām vislabāk veicās Ievai Leimanei ( 27 minūtes un 08,1 sekunde, 29. savā vecuma grupā). No vīriešiem 5km visveiksmīgākais - Kārlis Leimanis ( 21 minūte 48,2 sekundes, savā vecuma grupā  - 41).

Divi komandas pārstāvji startēja 10km skrējienā, kurā piedalījās 4777 dalībnieki. Mūsējie ierindojās attiecīgi 235 un 354 vietā, uzrādot rezultātus 47 minūtes 31 sekunde un 49 minūtes 17,3 sekundes.

Gatavojoties startam, komandai bija jāsagatavo video prezentācija, kurā jāreklamē sevi, kā arī jāsniedz intervijas un jāpiedalās radio konkursā par maratona vēsturi. Protams, arī cītīgi jātrenējas.

2012.gadā „Ventspils reiss” labākais sportiskais sasniegums ir uzvara Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas  spartakiādē, kas reizē ir gan liels gods, gan pienākums, jo šajā vasarā uzņēmums organizē  spartakiādi Ventspilī.

Rūpējoties par savu darbinieku veselību un atbalstot veselīgu dzīvesveidu, uzņēmumā nodrošināta veselībasun dzīvības apdrošināšana; tie, kas nesmēķē, saņem tā dēvēto nesmēķētāju piemaksu, kā arī  tiek sniegts atbalsts dalībai dažādos veselības veicināšanas un  sporta pasākumos.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” komanda Nordea Rīga maratonā un Ventspils pusmaratonā piedalās jau trešo gadu.  Šī gada devīze:

„Drošāk brauksim – tālāk tiksim.

Brašāk skriesim – augstāk būsim.

Tā viš i…”

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 20 maijs 2013 21:04
 

Informācija par iespējamo autobusu kavēšanos

Maijs atnācis ar siltāku un saulaināku laiku un ar vasaras priekšnojautām. Sākoties aktīvā tūrisma sezonai, Ventspilī paredzēti vairāki izklaides pasākumi, kuru laikā tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība.

11.maijā laikā no plkst.13.30 līdz 13.45, kad notiks seno spēkratu parādes brauciens pa pilsētas ielām (Kurzmes iela, Tārgales iela, Talsu iela, Dzintaru iela, Ventas tilts, Lielais prospekts, Ganību iela, Lielais laukumus), iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās, kas kursē pa minētajām ielām gan Pārventā, gan pilsētā.

Tūlīt pēc tam Lielajā laukumā notiks velo tūrisma sezonas atklāšanas pasākums un velo brauciens pa pilsētas ielām, kura laikā, no plkst.14.00 līdz 15.00,   arī tiks ierobeža sabiedriskā transporta kustība, un iespējama autobusu kavēšanās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 

Informācija par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā Inženieru ielas rekonstrukcijas laikā

Inženieru ielas rekonstrukcijas laikā, posmā no Vasarnīcu ielas līdz Dzeņu ielai, sākot no 2013.gada 29.aprīļa, sabiedriskais transports kursēs pa Atpūtas un Dzeņu ielām.

Papildus informācijai zvanīt P SIA „Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 aprīlis 2013 13:43
 

Par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā maija brīvdienās

Maija mēnesis šogad lutina ar vairākām brīvām dienām. Aicinām pasažierus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā.

1.maijā pilsētas maršrutu autobusi kursēs kā sestdienā, bet starppilsētu maršrutos izmaiņas nav paredzētas – autobusi kursēs kā jau trešdienā ierasts.  Reisi uz Akmeņdzirām un Kurzemi kursēs kā brīvdienās - uz „Kurzemi” plkst.8:15 no autoostas, uz Akmeņdzirām plkst. 9:00 un plkst.18:10 no autoostas.

Nākamajās brīvdienās – 4.,5.,6.maijā – izmaiņu būs  vairāk. Pilsētas maršrutos autobusi kursēs: sestdienā, 4.maijā – kā sestdienā; svētdienā, 5. maijā, un, pirmdienā,  6.maijākā svētdienās. Pirmdienā, 6.maijā, kursēs reisi arī uz Akmeņdzirām un „Kurzemi”.

6. un 7.maijā starppilsētu maršrutos paredzētas šādas izmaiņas:

Nekursēs

Papildus kursēs

pirmdienā, 6.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.4:30 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.8:20 no Rīgas

pirmdienā, 6.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.15:40 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.19:30 no Rīgas

 

 

otrdienā, 7.maijā

Ventspils – Rīga

plkst.4:30 no Ventspils

Rīga – Ventspils

plkst.8:20 no Rīgas

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 aprīlis 2013 08:12
 


51 lapa no 56

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons