Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Profesijas izvēle - solis pretī veiksmīgai dzīvei

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” atbalsta Karjeras dienas

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” laikā no 7. līdz 11.oktobrim kopā ar vairākiem citiem Ventspils uzņēmumiem atbalstīja Karjeras nedēļas rīkotājus, piedāvājot jauniešiem izglītojoši informatīvas ekskursijas uzņēmumā.

Ekskursijās piedalījās Ventspils 4.vidusskolas un Vakara vidusskolas skolēni. Jaunieši tika iepazīstināti ar sabiedriskā transporta vēsturi Ventspilī un pašvaldības SIA „Ventspils reiss” vēsturi un šodienu. Viņi tika informēti par profesijām, kas nepieciešamas, lai varētu strādāt pasažieru pārvadājumu jomā, kā arī varēja vērot uzņēmuma darbiniekus, veicot viņu tiešos darba pienākumus, piemēram, autobusu mazgātājus un remonta zonas darbiniekus. Pozitīvi vērtējams, ka ekskursiju laikā skolēniem radās dažādi jautājumi par uzņēmuma darba organizāciju un iespējām strādāt šeit. Pirms došanās mājās vairāki no viņiem pauda atziņu, ka pēc uzņēmuma apmeklējuma droši vien mainīs savu attieksmi pret sabiedrisko transportu un turpmāk būs saudzīgāki un pieklājīgāki.

Izglītības iestāžu interese par iespējām apmeklēt pašvaldības SIA „Ventspils reiss” palielinājās pēc uzņēmuma dalības Karjeras nedēļā 2012.gadā. Pozitīvi vērtējams fakts, ka par mūsu darbu interesējas ne tikai vietējās skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, bet arī viesi no citiem Latvijas reģioniem, piemēram, Iecavas skolas skolēni.

Karjeras izvēle un veidošana ir būtisks faktors jaunieša dzīves veidošanā, un ir svarīgi, lai viņš apzinātos savas iespējas. Tāpēc bieži vien nezināšana par to, kas jaunieti sagaida konkrētā darba vietā, veicina kļūmīga lēmuma pieņemšanu. Tieši šī iemesla dēļ šādas mācību ekskursijas ir nozīmīgas jaunieši profesionālās orientācijas procesā.

 
UZMANĪBU - sākot ar 19.oktobri izmaiņas pilsētas maršrutu grafikos.

Jau iepriekš tikām informējuši, ka Ventas tilta remonta laikā plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā. Līdz šim remontdarbu sākums arvien atlikts, bet pašlaik zināms, ka tas notiks laikā no 19.10.2013. līdz 03.11.2013.
Informācija par izmaiņām autobusu kustības grafikos būs atrodama plašsaziņas informācijas līdzekļos, autobusu pieturās un mūsu uzņēmuma mājas lapā. Pašlaik pasažieru ērtībām esam ievietojuši informatīvu materiālu, ko iespējams skatīticonŠEIT (249.74 kB)
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 08 oktobris 2013 09:29
 

Tiks atjaunota sabiedriskā transporta kustība pa Siguldas ielu

Sākot no trešdienas, 2013.gada 25.septembra, tiks atjaunota sabiedriskā transporta kustība Siguldas ielā – posmā no  Tārgales līdz Celtnieku ielai. Maršruta autobusi Nr.5, 6A, 20, 21, 22 un 23 turpmāk atkal kursēs pa Siguldas ielu.

Maršruta autobusi Nr.2,3,4,6,10 pagaidām turpinās kursēt pa Rindas ielu un apkalpos pagaidu pieturu Tārgales un Rindas ielas krustojumā.

Sīkāka informācija – autobusu pieturās vai pašvaldības SIA „Ventspils reiss” Pārvadājumu daļā pa tālruni 63622422.

 

19.septembrī jau otro gadu kursēja dzejas autobuss

 

19.septembrī laikā no plkst.9.00 līdz 14.00 Ventspilī notika Dzejas dienām veltīts pasākums „Dzeja ielās”, ko, savstarpēji sadarbojoties, jau otro gadu organizē Ventspils bibliotēka, Ventspils 6.vidusskola un pašvaldības SIA „Ventspils reiss”. Šogad piedalīties pasākumā bija aicināti dzejnieki Andris Akmentiņš un Māris Rungulis, kuri lasīja savus dzejoļus, un Ventspils 6.vidusskolas un 1.ģimnāzijas skolēni, kas bija sagatavojuši dzejas kompozīcijas „Vēja spēles”un „Man nav žēl vārdu…”ar iepriekšminēto dzejnieku dzejoļiem. Arī jauniešiem pašiem bija iespēja lasīt savus radošos darbus. Muzikālo noformējumu nodrošināja Ventspils Junioru Band Renāra Lāča vadībā.

Pasākums, kura mērķauditorija ir pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi, pirmskolas mācību iestāžu audzēkņi, kā arī pilsētas iedzīvotāji, pulcināja diezgan plašu interesentu loku. Autobuss apstājās šādās pieturās: autoosta; 4.vidusskola; b/d „Bitīte”; 5.vidusskola; „Swedbanka”. Divās no pieturām – autoostā un pie „Swedbankas” pulcējās ne tikai skolu jaunieši. Bija patīkami vērot, ka apstājās un ieklausījās arī gados vecāki cilvēki un māmiņas ar maziem bērniem. Jāsaka, ka abi dzejnieki bija pietiekami atraktīvi un ar labu humora izjūtu, tāpēc klātesošie varēja ne tikai pasīvi vērot, bet arī aktīvi iesaistīties un papildināt ar atskaņām Māra Runguļa lasītos „Skaitāmpantus” vai ar attiecīgu ritmu un kustībām vizualizēt Andra Akmentiņa „Makšķernieku maršu”.

Bērnudārzā „Bitīte” programma bija īpaši pieskaņota pirmskolas un jaunākā skolas vecuma auditorijai. Mazie gan uzmanīgi klausījās priekšnesumus, gan dejoja kopā ar Sīpoliņu (literāro tēlu no grāmatas „Sīpoliņa piedzīvojumi”) un demonstrēja arī savu prasmi muzicēt.

Ventspils bibliotēka Dzejas dienu ietvaros jau iepriekš rīkojusi līdzīgus pasākumus uz pasažieru kuģīša „Hercogs Jēkabs” un mazbānītī, savukārt pašvaldības SIA „Ventspils reiss” jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojas ar dažādām pilsētas izglītības, kultūras un mākslas iestādēm, bet Dzejas dienu pasākumos iesaistās otro gadu.

Dzejas dienu tradīcijas Latvijā aizsākušās jau pirms 48 gadiem un ar lielāku vai mazāku intensitāti notiek katru rudeni.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 septembris 2013 11:25
 

Par sabiedriskā transporta kustību Ventas tilta remonta laikā

Šogad Tilta svētkos ventspilnieki svinēs trīs gadu jubileju, kopš ekspluatācijā nodota būve, kas ir unikāla visā Latvijā. Līdz tam laikam tilta projektētājs – kompānija Witteveen +Bos Latvia – plāno nomainīt tilta paceļamās daļas slēgmehānismu, lai nākotnē netiktu apšaubīta tilta konstrukciju drošība un ilgmūžība.

Diemžēl katri remontdarbi uz braucamās daļas rada zināmas neērtības satiksmes dalībniekiem, jo transporta kustība tiks novirzīta pa Apvedtiltu. Darbus plānots uzsākt šī gada 5. oktobrī un pabeigt līdz šī gada 23. oktobrim. Minētajā laika periodā arī sabiedriskais transports kursēs pa Apvedtiltu, un pasažieriem jārēķinās, ka mainīsies arī autobusu kustības laiki. Pašlaik pašvaldības SIA „Ventspils reiss” gatavo nepieciešamās izmaiņas un informācija par tām būs atrodama gan uzņēmuma mājas lapā www.ventspilsreiss, gan citos masu informācijas līdzekļos, kā arī autobusu pieturās.

Atšķirībā no braucējiem, kājāmgājēji gan var priecāties, jo tiks nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports, lai nokļūtu no viena Ventas krasta otrā.

Lūdzam pasažierus ar sapratni izturēties pret īslaicīgajām neērtībām un sekot līdzi informācijai.

 


51 lapa no 60

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons