Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Vai velosatiksme kļūs populārāka par sabiedrisko transportu?

Veselīgs dzīvesveids, iešana kājām vai pārvietošanās ar velosipēdu kļūst arvien populārāka. Bet vai velosipēds spēs konkurēt ar sabiedrisko transportu? Satiksmes ministrija sagatavojusi „Velosatiksmes attīstības plānu 2018.-2019.gadam”, kura galvenais mērķis ir velosatiksmes popularizēšana un tai nepieciešamās infrastruktūras attīstība, u.c.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 septembris 2018 13:19 Lasīt tālāk...
 

Uzsākti skolēnu pārvadājumi novadā

28.augustā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” noslēdzis 2 līgumus par skolēnu pārvadājumu nodrošināšanu Ventspils novadā.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 08 septembris 2018 12:04 Lasīt tālāk...
 

Lielas ietilpības autobusi neapkalpos pieturu "Kursa"

Informējam, ka reisi maršrutos Nr.3 plkst.7:40 no pieturas "Swedbanka"un Nr.4 plkst.8:10 17:10 no pieturas "Swedbanka", ko apkalpo lielas ietilpības autobusi un kuri kursēja līdz pieturai "Kursa", Kurzemes ielas remonta laikā minēto pieturu neapkalpos. Minētie reisi pēc apstāšanās pagaidu pieturā "Rindas iela" pagriezīsies pa kreisi un tupinās maršrutu pa Tārgales ielu. Līdz ar to no pieturas "Kursa" attiecīgi ap 7:50; 8:20 un 17:20 reisu nebūs. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 septembris 2018 09:40 Lasīt tālāk...
 

Skolēns vai pirmsskolēns?

Sveicam mūsu lielos un mazos pasažierus jaunā mācību gada pirmajā dienā!
Lai vecākiem un pirmklasniekiem nerastos nepatīkamos situācijas Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā, atgādinām, ka atlaide 90% apmērā vienreizējai braukšanas biļetei pilsētas autobusos tiek piešķirta tikai pirmsskolas vecuma bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot). Savukārt valsts šiem bērniem noteikusi 100% atlaidi braucienam starppilsētu un novada maršrutos.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 septembris 2018 09:43 Lasīt tālāk...
 

Kas jāatceras vecākiem, kas sabiedriskajā transportā brauc kopā ar pirmsskolas vecuma bērnu

Brauciens sabiedriskajā transportā kopā ar bērnu nebūt nav vienkāršs, tāpēc vēlamies atgādināt vecākiem, ka par bērna drošību autobusā atbild ne tikai autobusa vadītājs, bet arī bērna pavadonis, kuram jāpieskata, lai bērns nepārvietojas pa autobusa salonu braukšanas laikā, lai mazulis nekāptu ar kājām uz sēdekļa u.t.t.. Par to, kādas atlaides pienākas pirmsskolas vecuma bērniem dažādu maršrutu autobusos, lasiet turpinājumā!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 30 augusts 2018 15:26 Lasīt tālāk...
 


6 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons