Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Vai starppilsētu autobusi ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējiem?

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” gan pilsētas, gan starppilsētu, gan tūrisma maršrutos pēc pasūtījuma nodrošina iespēju pārvietoties pasažieriem ar kustību traucējumiem, pasažieriem ratiņkrēslos vai arī vecākiem ar bērnu ratiņiem, jo iespēja droši un ērti pārvietoties ir mūsdienu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tā ir svarīga jebkuram cilvēkam, tajā skaitā, arī tiem, kam dažādu apstākļu dēļ pārvietošanās iespējas ir ierobežotas. Kā rīkoties, lai pasūtītu autobusu, kas aprīkots ar pacēlāju, lasiet tālāk!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 26 septembris 2018 15:12 Lasīt tālāk...
 

Sabiedriskais transports neapkalpos pieturu „Rotas iela” un pirmdien kursēs kā svētdienā

20. un 21. septembrī pasažieriem, kas izmanto autobusu pieturu „Rotas iela” jārēķinās ar būtiskām neērtībām, jo Robežu ielas asfaltēšanas laikā minēto pieturu neapkalpos.

Savukārt visiem Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta pasažieriem jāatceras, ka šogad pirmdiena, 24.septembris, ir brīvdiena, tāpēc pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas kustības grafika.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 19 septembris 2018 19:35 Lasīt tālāk...
 

Reisā dosies Dzejas autobuss

18.septembrī ikgadējā reisā dosies tradicionālais dzejas autobuss, kas pie klausītājiem aizvedīs dzejnieci un literatūras pētnieci Kristu Annu Belševicu, kā arī skolēnus, kas iedrošinājušies ne tikai rakstīt dzeju, bet to arī lasīt citiem. Par muzikālo pavadījumu gadās Jaunrades nama dziedātāji Minjonas Rebhūnas vadībā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 septembris 2018 11:43 Lasīt tālāk...
 

Pietura "Lāču iela" drīz atgriezīsies savā īstajā vietā

Robežu ielas remonta darbi pakāpeniski tuvojas nobeigumam. Tomēr sabiedriskā transporta pasažieriem vēl mazliet jāsamierinās ar dažām neērtībām. Tuvākajās dienās tās visvairāk ietekmēs tos kas izmanto pieturu "Lāču iela" virzienā uz pilsētu. Sīkāk lasiet turpinājumā!

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 16 septembris 2018 20:44 Lasīt tālāk...
 

Nedēļas nogalē uzsāks sezonālo reisu slēgšanu

Informējam, ka no sestdienas,15. septembra, sākas pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana. Sestdienā gan autobusi vēl kursēs kā vasaras sezonā, taču jau svētdien pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām. Sīkāk lasiet raksta turpinājumā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 septembris 2018 13:16 Lasīt tālāk...
 


5 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons