Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Dalāmies pieredzē

Darbaspēka novecošana – viena no aktuālām problēmām ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas mērogā. Diemžēl tā skar arī transporta nozari, tajā skaitā, mūsu uzņēmumu, īpaši – autobusu vadītājus, kuru vidējais vecums arvien palielinās. Tāpēc būtiski ir tas, kā uzņēmums rūpējas par saviem darbiniekiem, viņu veselību un drošību, kā motivē dzīvot veselīgi un rūpēties ne tikai par savu, bet arī pasažieru veselību.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 04 decembris 2017 14:19 Lasīt tālāk...
 

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” paziņo par sekojošas kustamās mantas mutisku izsoli ar augšupejošu soli, Ventspilī, Robežu ielā 7, 2017.gada 12.decembrī plkst. 1400:

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 novembris 2017 11:19 Lasīt tālāk...
 

Par autobusu kustību svētku brīvdienās

Svētku brīvdienās, kā arī pirmssvētku laikā, no 17. līdz 21. novembri, plānotas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā gan Ventspils pilsētas, gan starppilsētu maršrutos.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 novembris 2017 17:01 Lasīt tālāk...
 

Solis pretim elektriskajiem autobusiem

9.novembrī  Ventspils pilsētas dome atbalstīja investīciju projekta “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī” pieteikuma iesniegšanu valsts aģentūras „Centrālā finanšu un līgumu aģentūra” izsludinātajā ierobežotā projektu iesniegumu atlasē.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 novembris 2017 18:49 Lasīt tālāk...
 

Brauc ar mūziku!

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” turpina sadarbību ar izglītības iestādēm, 14. novembrī kopīgi organizējot muzikālos reisus Ventspils pilsētas autobusu maršrutos

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 novembris 2017 18:21 Lasīt tālāk...
 


4 lapa no 56

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons