Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Apmācība - gan drošībai, gan motivācijai

12. oktobrī pašvaldības SIA “Ventspils reiss” Pārvadājumu daļa vadītājs A.Otto un satiksmes drošības speciālists – autobusa vadītājs J.Jaunbelzējs piedalījās Drošas braukšanas skolas organizētajās drošas un ekonomiskas braukšanas apmācībās Rīgā.

Apmācības tika organizētas ar mērķi padziļināt teorētiskās zināšanas un uzlabot praktiskās iemaņas drošā un ekonomiskā braukšanā, un aicinājums piedalīties saņemts, jo uzņēmums pieteicies a/s BALTA gada balvai Drošākais uzņēmuma autoparks.

Apmācību laikā dalībnieki piedalījās ekonomiskas braukšanas testos pilsētas satiksmē un Biķernieku trasē, kā arī noklausījās drošas un ekonomiskas braukšanas teorijas lekciju.

Turpinājumu lasiet tālāk....

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 oktobris 2018 09:58 Lasīt tālāk...
 

Ganību ielas remonta laikā būs izmaiņas autobusu kustības ceļos

Lai gan aktīvā ceļu remontu sezona, iestājoties rudenim, pakāpeniski beidzas, Ganību iela vēl šoruden iegūs mūsdienīgāku veidolu. Minētās ielas remonta laikā būs izmaiņas maršrutu autobusu Nr.2 un Nr.5 kustības ceļos. Sīkāk lasiet tālāk...

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 12 oktobris 2018 07:35 Lasīt tālāk...
 

Biļešu iegādei aicinām izmantot autoostas kases

Brauciens sabiedriskajā transportā, īpaši reģionālās nozīmes maršrutos, reti kad ir spontāna rīcība. Visbiežāk to plānojam un vēlamies, lai tas noritētu ērti un bez liekas kavēšanās, un savlaicīga braukšanas biļete autoostas kasēs ir pirmais solis pretim patīkamam braucienam. Par to, kāpēc biļetei jābūt un kur to iegādāties, lasiet tālāk...

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 oktobris 2018 13:52 Lasīt tālāk...
 

Apsekotas autobusu pieturas

Septembra beigās pašvaldības SIA “Ventspils reiss” darbinieki veica kārtējo autobusu pieturu apsekošanu, lai pēc tam pakāpeniski atjaunotu tajās izvietoto informāciju. Sīkāk lasiet tupinājumā!

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 oktobris 2018 10:48 Lasīt tālāk...
 

Sezonālie reisi vēl turpinās kursēt

Lai arī pēc dažām dienām jau oktobris, dabā iestājies astronomiskais rudens, aiz loga pūš vēji, un lietus līst aizvien biežāk, sezonālie reisi uz pasažieru pieprasītākajiem galapunktiem vēl kursēs līdz 1.novembri, bet atsevišķi reisi pat līdz novembra vidum. Sīkāk  - lasiet tālāk!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 28 septembris 2018 09:47 Lasīt tālāk...
 


4 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons