Ventspils reiss, PSIA

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

No 12.novembra - nelielas izmaiņas autobusu kustības laikos

Aicinām pasažierus pievērst uzmanību, ka darba dienās maršrutā Nr.22 "Inženieru iela - Celtnieku iela" mainīts autobusa atiešanas laiks - reiss plkst.6:15 no Celtnieku ielas vairs nekursēs. Tas pārcelts uz plkst.6:20. Minētās izmaiņas veiktas, lai atslogotu reisu plkst.6:30 no Celtnieku ielas, kurā parasti ir daudz pasažieru. Izmaiņas būs spēkā, sākot no 12.novembra.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 novembris 2018 12:56 Lasīt tālāk...
 

Vairs neapkalpos pagaidu autobusu pieturu Rindas ielā

Pamatojoties uz vairākkārtējiem iedzīvotāju priekšlikumiem, no pirmdienas, 12. novembra, vairs neapkalpos pagaidu autobusu pieturu Rindas ielā. Pasažieru iekāpšana un izkāpšana maršrutos Nr.2,3,4,6,6A, 10 virzienā uz Pārventas centru notiks tikai pagaidu pieturā Tārgales ielā pie Pārventas pamatskolas. Informācija par izmaiņām izvietota arī Rindas ielas pieturā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 06 novembris 2018 13:11 Lasīt tālāk...
 

Notikusi intervija ar gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks" ekspertiem

Gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2018” otrās kārtas ietvaros piektdien, 2. novembrī, notika pašvaldības SIA “Ventspils reiss” un konkursa ekspertu intervija, kuras laikā uzņēmuma vadībai bija jāatbild uz jautājumiem, kas saistīti ar drošu autoparka pārvaldību un autobusu vadītāju darba organizāciju.

2018.gada konkursa devīze ir “Drošs autoparks. Viss sākās ar šoferi”. Līdz ar to konkursa žūrijas uzmanības centrā bija šoferis, konkrētajā gadījumā – autobusu vadītājs - viņa kvalifikācija un apmācība, prasme rīkoties nestandarta situācijās un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildība un ikdienas darba izpilde, kā arī preventīvie pasākumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes negadījumu profilaksi un notikušo negadījumu analīzi.

Žūrija bija ieinteresēta uzzināt, kādi pasākumi uzņēmumā tiek veikti, lai autobusu vadītājus motivētu paaugstināt profesionālo kvalifikāciju, kā arī vai regulāri tiek veikta ikdienas darba kontrole, kā arī viņu noslodzes un veselības pārbaudes.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 05 novembris 2018 12:32 Lasīt tālāk...
 

Ceļā uz koncertzāli

Jau daudzus gadus uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar Ventspils Bibliotēku. Gaidot Mūzikas bibliotēkas atklāšanu topošajā  koncertzālē, iecerēts realizēt vēl vienu kopīgu projektu, ko varētu nosaukt “Ceļā uz koncertzāli”. Tā rezultātā autoostā tiks izvietotas apgleznotas, muzicēšanai  brīvi pieejamas klavieres.

Turpinājumu lasiet tālāk...

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 oktobris 2018 18:19 Lasīt tālāk...
 

Turpinās sezonālo reisu slēgšana pilsētas autobusu maršrutos

Jau no septembra pakāpeniski tiek slēgti tie autobusi reisi un maršruti, kas pieprasīti tikai siltajos gadalaikos. Tradicionāli novembra sākums ir tas brīdis, kas tos slēdz pilnībā, lai atjaunotu tikai nākamajā pavasarī. Tā notiek arī šogad. Vēl līdz 15. novembrim kursēs reisi līdz Jaunajiem Meža kapiem, bet autobuss līdz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā. Sīkāk lasiet tālāk...

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 oktobris 2018 18:14 Lasīt tālāk...
 


3 lapa no 69

Reklāmkarogs

Tuvākie autobusu reisi no Ventspils autoostas

2.Perons

3.Perons

4.Perons

5.Perons